Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Bilstore mağazası açmak için franchise ücreti alınmıyor

Bilstore mağazası açmak için franchise ücreti alınmıyorBİLSTORE
FRANCHISE BEDELİ YOK

Bilstore, Bilsar’a bağlı bir marka. Bünyesinde Fred Perry, New Zealand Auckland, An Original Penguin gibi temel markaların yanı sıra, Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’nun trend markalarının da yer aldığı ürün seçenekleriyle Bilstore İstanbul’un yüksek sirkülasyonlu alışveriş merkezlerinde faaliyet gösteriyor.
Bilstore mağazası açmak isteyen franchisee’lerden herhangi bir franchisee bedeli talep edilmiyor. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelerde ortalama 120-160 metrekare aralığında tercih edilen mağazaların, tüm konsept, ürün seçimi, ambalaj malzemesi temini, vitrin görsel desteği ve danışmanlığı Bilsar tarafından ücretsiz veriliyor. Mimarı çizimler Yeşim Bakırküre tarafından yapılıyor.

Mağazaların mimarı uygulaması Bilsar’ın yönlendirdiği uygulama şirketince franchisée tarafından karşılanıyor. Bilstore konseptinin doğru yansıtılabilmesi için geniş cepheli mağazalar tercih ediliyor. Sipariş edilen ürün miktarına göre, Bilsar teminat mektubu da talep ediyor.

  GBK Türkiye Hamburger BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir