Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / BonnyFood Lezzet Çiçekleri Franchise Bedeli 30 Bin Dolar

BonnyFood Lezzet Çiçekleri Franchise Bedeli 30 Bin DolarBONNYFOOD

Önce finans, ardından da teknoloji sektöründe uzunca yıllar yönetici olarak çalışan Didem Alsoy ve Hamit Kekeç tarafından üç yıl önce kurulan BonnyFood Lezzet Çiçekleri, Türkiye’de yenibir sektör yarattı. Ağırlıklı olarak kek, kurabiye, çikolata, trufîfle ve meyvelerden yapılan aranjmanlarla, farklı bir hediye göndermek isteyen, hediye seçmekte zorlanan ve buna vakit ayırama-yanlann tercihi oldu. Neredeyse tüm özel günler için özel olarak tasarlanan yüzlerce ürün çeşidi bulunan BonnyFood, internet ve telefon üzerinden hızlı bir şekilde sipariş edilerek şubeleri aracılığıyla Türkiye’nin birçok noktasına aynı gün teslim edilebiliyor. Toplam 20 şubesi bulunan BonnyFood, 16 ilde faaliyet gösteriyor.
İŞİN AYNASI

Uygun yer: Aydın, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Konya, Muğla, Şanlıurfa ve Trabzon.
İlk sermaye: Franchise bedelleri 30 bin dolardan başlıyor. Franchise bedelinin dışında anahtar teslim şube kurulum bedeli de var. Şubenin kurulumu için yapılan masraflar da bölgeye göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama olarak 100 bin dolar civarında oluyor.
Büyüme hedefi: 2013 sonunda 40 franchising şubeye ulaşılması hedefleniyor.
Başvuru için iletişim: franchise@bonnyfood.com veya 444 13 71

  100 Bin TL Altında Bayilik Veren 38 FirmaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir