Bayilik ve Franchise

Cabani franchise giriş bedeli bin euro

Cabani Dekorasyon masrafı 100 bin TL

Cabani, ilk mağazasını 1985 yılında, İstanbul Gülhane Parkı’nda sezonluk olarak açmıştı. Yerleşik ilk mağaza ise 1991’de Bakırköy’de açıldı. Halen Cabani’nin İstanbul’da Laleli, Beyazıt, Nişantaşı, Avcılar ve İkitelli’de mağazaları bulunuyor. Yine Laleli’de kadın ve erkek olmak üzere toptan satış yapan 2 mağaza var. Yurtdışında ise Iran ve Kosova’da iki Cabani mağazası bulunuyor. Bu mağazalar franchising sistemiyle açılmış. Bu yıl içinde İran’da ikinci franchise mağazası faaliyete geçecek.

Cabani’nin franchise giriş bedeli bin euro. Mağazaların mimari tasarım işleri şirket tarafından yapılıyor. Bir mağazanın dekorasyon masrafı 100 bin TL’yi bulabiliyor. Ortalama 150 metrekare büyüklükteki mağaza için başlangıçta en az 350 bin TL’lik ürün alınması gerekiyor. Buna göre bir Cabani mağazasının toplam yatırım tutarı 450-500 bin TL arasında değişiyor. Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok.

Cabani mağazalarının tamamında ürünleri ön planda tutmak için özel bir ışıklandırma sistemi kullanılıyor. Cabani Ayakkabı Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kubilay Kaban, “Raflarda ahşap ve beyaz renge ağırlık veriyoruz. Müşterilerimizin rahat ve sakin bir alışveriş yapabilmesi için ürünleri geniş raflarda, kullanım alanına göre gruplara ayırarak sergiliyoruz. Her mağazamızda özel olarak ürettirdiğimiz mango kokusu var. Sürekli müzik yayını yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz tüm mağazalarda aynı atmosferi yaşayabiliyor” diyor.

Telefon: 0212 549 29 09
E-posta: info@cabani.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu