Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Cafe Cadde Franchise Veriyor

Cafe Cadde Franchise VeriyorCAFECADDE
Yatırım şirketi kuruyor

1994 yılında Sultan Yüksel Turanlı ve Turan Turanlı tarafından küçük bir Fransız kafesi örneği olarak kuruldu. Fikir tamamen Sultan Yüksel Turanlı’ya aitti ve eşi başlarda dışarıdan destekliyordu. Zamanla iş potansiyelini belli edince Turan Turanlı finans sektöründen ayrılarak CafeCadde için çalışmaya başladı.

Turanlı ailesi, zaman alan bir süreç olan markanın oluşumunda istikrarlı bir grafiğe sahip olmanın önemine işaret ediyor. CafeCadde’nin Bağdat Caddesi’nin ilk kafesi olmasına ve yıllar içinde kendini yenilemesinin markanın bugünkü konumuna gelmesine yardımcı olduğuna da değiniyor.
Bağdat Caddesi ve Etiler Nispetiye Caddesi’nde olmak üzere CafeCadde iki lokasyonda hizmet veriyor. Toplam 85 kişinin çalıştığı işletme, 2013’te açacağı iki şube için bir yıl içinde 70-75 kişi daha istihdam edecek.

Bu yıl içinde iki yeni marka yaratma hedefleri bulunduğunu söyleyen Turan Turanlı, CafeCadde ve yine bünyelerindeki ETn MORE markasını kullanma haklarına sahip olacak bir yatırım şirketini kurma hazırlıklarının devam ettiğini belirtiyor.

Turanlı şunları söylüyor: “Sektöre yatırım yapmak isteyenlerin bir araya gelerek sermayelerini birleştirebilecekleri bu şirket, yeni açılacak CafeCadde’lerin de sahibi olacak. Gelişme potansiyeli olan işletmeleri satın alma veya ortak olma amacını da güden bu şirkete sadece iş yapma kültürümüze uygun olan kişileri kabul edeceğiz.”

Bu şirketle sadece gelişmekte olan Balkan ülkelerine yatırımın da iki-üç yıl içinde hayata geçirilmesi planlıyor. CafeCadde’nin franchise veya yatırım şirketine giriş bedeli 150 bin euro. Yaklaşık yüzde 6 oranında sadakat bedeli de aylık cirolara uygulanıyor.

  BonnyFood Lezzet Çiçekleri Franchise Bedeli 30 Bin DolarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir