Bayilik ve Franchise

Caffe La Tazza Bayilik Veriyor

Caffe La Tazza Bayilik, Caffe La Tazza Bayilik Şartları, Ücretsiz Bayilik, Caffe La Tazza Ücretsiz Bayilik Veriyor, Kahve Bayiliği, Bayilik Veren Firmalar

Artık 25.000 $ – 40.000 $ gibi ağır isim hakkı ücretlerine son!!!

Biz sadece ve sadece sizlerin üzerinden para kazanmayı, yada sizleri bir kazanç kapısı olarak görmüyoruz. Biz sizleri kendi buyruğumuz altına alarak sömürülecek birer yatırımcı olarak görmüyoruz. Biz sadece bizimle birlikte büyüyecek, geleceğe emin adımlarla yürüyebileceğimiz ve kazancımızı paylaşacağımız büyük bir ailenin bireylerini arıyoruz. Bu büyük ailede yerinizi almak, fırsatlarımızı kaçırmamak ve detaylı bilgi için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

2002 yılında Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan tatil beldesi Akçay da yeni açılmakta olan bir avm de ilk cafesini açan caffe la tazzanın kurucusu Nabi Berk Urul uzun yıllar mağazacılık sektöründe edindiği tecrübeye kahve aşkınıda birleştirerek bölgedeki büyük bir açığı başarı ile kapatmıştır.

Bu başarının ardından bir çok bayilik isteği ile karşı karşıya kalan caffe la tazza , bayilik verme konusunun şansa bırakılamayacağının farkında olduğu için yeterli tecrübeyi ve bilgiyi edinene kadar bu konu hakkında bekleme ve bir yandan da çalışma kararı alarak bugüne kadar beklemiştir.Ve 2011 yılı ile birlikte kaliteli ürün,güler yüzlü hizmet anlayışı ile kendi şubelerini açma kararının yanında bayilik de vermeye başlayan caffe la tazza bu yolda güçlü bir partner arayışına girdi. Aradığı partneri de yine Akçay da bularak Mehmet ali durmana Ait olan Durman group ile birleşti ve tüm hizmetlerine durman ltd şirketi ile birlikte vermeye başladı.

Bayilik verilecek iş yerinin ana cadde gibi yoğun yaya trafiğine sahip olması yada bir Avm’de olması. Ve en az 70 metrekare kapalı alanı bulunmalıdır. Bunun dışında hiçbir ön şart bulunmamaktadır.

Çanakkale yolu carrefour yanı Akçay-Edremit
Balıkesir / Türkiye

e-Posta: info@caffelatazza.com
Telefon: 02663852560
Cep Telefonu Numarası: 05494901021-05302269825

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu