Bayilik ve Franchise

Cbm Elektronik Bayilik Veriyor

Cbm Elektronik, Büro Makineleri Bayiliği, Bayilik, Bayilikler, Bayilik Arıyorum, Franchise, Elektonik Bayiliği

Firma İsmi : cbm elektronik ltd.sti
Bayilik Kategorisi : büromakinaları,elektronik
Kuruluş Yılı : 1989
Şube Sayısı : 30
Firma Tanıtım :
cbm Elektronik Tic.Ltd.Şti

1988 yılından beri büro makinaları ve bilişim sektörü alanlarında iş ortağınız olmaya devam ediyoruz.Sunduğumuz değişik segmentte büro makinaları çeşitleriyle en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar aynı vizyonla,aynı heyecanla iş hayatını kolaylaştıran döküman çözümleri üretmeye ve çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

MİSYON: Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYON: Güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, yasal ve etik çalışarak faaliyet alanımızda ürettiğimiz farklılıklarla en hızlı şekilde hizmet verip kalıcı olmak.

Teknik Servis

BROTHER: Lazer ve Inkject yazıcı / Etiket makinaları P-Touch / Renkli yazıcı / Lazer fakslar / Çok fonksiyonlu ürünlerin Kont bilişim A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı www.brotherturkiye.com
SAMSUNG:
Lazer faks ve yazıcı / Renkli yazıcı / Monitör / Çok fonksiyonlu ürünlerin Koyuncu Elektronik A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı www.samsung-turkiye.com
DEVELOP:
Dijital Fotokopi / Faks / Printer ürünlerinin yetkili kurumsal satış ve teknik destek,orjinal sarf malzeme, yedek parça tedarikçisi.
RİSO:
Baskı makinalarının Mert Büro makinaları L.T.D nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı. Ayrıca Riso orjinal sarf malzeme ve yedek parça tedarikçisi.
MURATEC:
Fotokopi ve Faks cihazlarının Gipaş Bilişim A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı. Ayrıca Muratec orjinal sarf malzeme ve yedek parça tedarikçisi.

Bayilik Şartlarımız : prezantabel ofis ortamı minumum 20.000 tl sermaye eğitime açıkı personel yapısı teknolojiye açık yönetim
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : ürün desteği, ürün kiralama desteği,ürün satış desteği, reklam desteği, satış eğitim desteği, idari eğitim desteği, teknik eğitim desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : minumum yatırım 20.000 tl ürün ve hizmet satış karları yüzde 40

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : besir yilmazer
Telefon : 0 212 2453690 pbx
Web Sitesi : www.cbmelektronik.com
E-posta Adresi : omer@cbmelektronik.com
Adres : AKYOL CADDESİ NO 30 CİHANGİR/TAKSİM/İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu