Çelik Kapı Bayilikleri

Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar?

Çelik kapı bayiliği veren şirketler

İNŞAAT sektöründeki dinamizm, sektörün alt segmentlerinde de gözlemleniyor. Özellikle çelik kapı pazarında müthiş bir rekabet var. Artık standart kapı modellerinin dışında yeni teknolojiler kullanılarak üretilen birçok farklı seçenek söz konusu. Çelik kapı pazarında dünyada ve Türkiye’de çok sayıda patente sahip markalarımız bulunuyor. Bu alanda uzmanlaşan üreticiler artık Türkiye genelinde bayilik sistemiyle yeni mağazalar açıyorlar. Bu şirketler kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara da cazip bayilik seçenekleri sunuyor. Bayilerine iyi bir eğitim, dükkan kiralama yönlendirmesi, görsel destek, lokasyon seçimi, reklam ve halkla ilişkiler, insan kaynaklan gibi birçok konuda yardımcı oluyorlar. Sektör temsilcilerine göre, Türkiye’de yılda yaklaşık 1 milyon adet çelik kapı satılıyor.

Bu da yaklaşık 1 milyar 500 milyon dolarlık bir pazar hacmi yaratıyor. Pazar her yıl oılalama yüzde 20 büyüyor. Bu gelişen pazarda faaliyet gösteren belli başlı firmaların büyüme planlarını araştırdık. Hangi şirket nerelerde mağazalar açacak? Bayilik şartları nelerdir? işte ayrıntılar…

Çelik kapı bayilikleri kategorimiz için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

7 Yorum

 1. FDSDOOR olarak Çelik Kapı alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli, yetkin ekibimizle en uygun tasarım, sağlam, dayanıklı ve estetik ile ön plandayız. Ayrıca ithalat ve ihracat olarak çok yönlü iş gücüne sahip bulunmaktayız.

  İletişim : OSB. 20.cad no:4 MELİKGAZİ/KAYSERİ / http://www.fdsdoor.com.tr / fdsdoor@gmail.com / +90 505 110 37 16

 2. Ankara ve tüm türkiye pimapen.celik kapi.cam balkon işleriniz özenle yapiir.0532365402whaatsaap fiyat aliniz.hesaplı fiyatlar iddaliyiz.

 3. Merhaba halil bey çelik kapı üzerine bir iş mi kurmak istiyorsunuz.almanya mi türkiye mi.bana ulaşabilirsiniz. 0537 710 22 57

 4. merhaba ben almanya yasiyorum bir is kurmak istiyorum

  internete baktin sizin sayfanizi okudum

  sartlar uygunsa sizinle konusmak istiyorum

  selam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu