Çelik Kapı Bayilikleri

Uludağ Çelik Kapı Bayilik Sistemi İle Yeni Satış Noktaları Oluşturacak

ULUDAĞ ÇELİK KAPI
İsviçre’ye çelik kapı satıyor

uludag celik kapiUludağ Çelik Kapı, pazarın deneyimli şirketlerinden birisi. Yaklaşık 25 yıldır bu alanda faaliyet gösteriyor. Şirketin üretim tesisi Bursa Otosansit Sanayi Sitesi’nde bulunuyor. Tesis bin 200 metrekare kapalı alana sahip. Yıllık üretim kapasitesi ise lObin adet. Uludağ Çelik Kapı, 20 çeşit standart çelik kapı üretiminin yanı sıra müşteriye özel üretimler de yapabiliyor. Şirket ürünlerini yurtiçindeki bayileri aracılığıyla müşterilerine sunuyor. Firmanın Bursa, Antalya, İzmir, Denizli, Çanakkale ve Balıkesir’de bayileri var. Yılsonuna kadar bayilik sistemiyle yeni satış noktaları oluşturacak. Bunun için bölge potansiyeline göre değişen miktarlarda teminat isteniyor. Uludağ Çelik Kapı’nın satışları yurtiçiyle sınırlı değil. Şirket, aynı zamanda ihracat da yapıyor. Firma ürettiği kapıları İsviçre, Danimarka ve Almanya’ya ihraç ediyor.

Uludağ Çelik Kapı, endüstriyel tasarım tescili belgesine sahip özel profil kasa, duvarı her iki taraftan kıskaca alan, gizli bağlantılar ile sökülmeye karşı koruma sağlayan çelik kapılar da üretiyor.

Telefon: 0224 346 00 58
E-posta: info@uludagkapi.com

Çelik kapı bayilikleri için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Merhaba Antalyada yaşıyorum 4 Yıldır Uludağ Çelik Kapı Kullanıyorum Çok Memnunum İzmirde ki annem Kapısını Sizin firmadan Kapısını Değiştirmek istiyor İzmir Bayinizi Bulamadık
    İnönü Caddesi Güzelyalı da Oturuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu