Bayilik ve Franchise

Ceu Yapı, Çelik Ev – Prefabrik Ev

Kuruluşumuz 1985 Yılı ile başlayan iş hayatında Samsun, İzmit, İstanbul illerinde azot,bakır ve lastik fabrikalarında çelik konstrüksiyon,tank ve silo işlerinde taşaron olarak iş hayatına başlamıştır.

1993 yılında Marmara Bölgesi’nde birçok fabrikanın alt yapısı, prefabrik fabrikalar ve konut inşaatları alanında hizmet etmeye başlamıştır.

1998 yılından 2003 yılına kadar fabrikalar,okullar,üniversite,iş merkezleri,mağazalar ve konut sektöründe bölme duvar,asma tavan,metal tavan ve dış cephe kaplamaları alanında birçok projeyi başarıyla bitirmiştir.

2004-2006 yılları arası yurt dışında ( Kazakistan-Astana) liniya ltd. (too.liniya) kurucusu olduğumuz kazak şirketi kurmuş ve meclis binası,parlamento binası,konsolosluklar,yüksek mahkeme gibi kamu binalarında iş bitirmiştir.

2006’dan bu yana daha öncede hafif galvanizli profiller ana malzememiz olduğundan çelik ev ve prefabrik ev üretiminde ve montajında birçok müşterilerinin ev sahibi olmalarında büyük etkinlik sağlamıştır.

2010 yılında ise Tüm tecrübe ve birikimlerini CEU firması adı altında toplayarak, Prefabrik çelik konutlar, izolasyon, dekorasyon,iç mimari alanlarında iş ve istihdam sağlamak amacıyla iş hayatında projeler üretmektedir. CEU olarakda İlk yılında 30’u aşkın projeyi bitirmiştir.

Tecrübelerimizi ve başarılarımızı yeni projelerde sizlerle paylaşmak arzusu ile bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyoruz.

İletişim

Adres : Yeşiltepe mah. Gökdelen cad. No:1 Çorlu /Tekirdağ
Telefon : 0(282) 686 66 66
Fax : 0(282) 686 30 37
Mail : metin@ceuyapi.com – ceuyapi@gmail.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu