Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Cookshop Yeni Şubeler Açacak

Cookshop Yeni Şubeler AçacakCOOKSHOP
Gözü Avrupa’da

Bahattin Demir ve Ayşe Kazancı’nın ortaklığında kuruldu, ilk şubesi 2008 yılında Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde açıldı. Şu anda Nişantaşı, Bebek, Ulus, Galleria-Ataköy AVM, Altunizade, Forum İstanbul AVM, Bodrum-Yağhane, Gordion AVM-Ankara olmak üzere sekiz şubesi bulunuyor. Şu anda 400 çalışanı olan Cookshop, ilk yurtdışı yatırımını Londra’da yapmayı planlıyor. Sonraki hedefse THY’nin en çok sefer yaptığı Avrupa şehirleri ve Amerika’da yer almak… Yeni şubeler için Bağdat Caddesi gibi olmazsa olmaz bazı lokasyonlar da hedefleniyor. Yola çıkarken, “Fine Dining” diye adlandırılan kaliteli yemek ve servisi, günün beş öğününe yaymak ve misafirlere bunu en uygun fiyatla sunmayı hedeflediklerini söyleyen Demir, bu duruştan ödün vermediklerini belirtiyor. Sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla “private label” ürünlerini artıran Cookshop’ta en çok “Magnolia Pudding” ürünü tercih ediliyor. Bu arada Coca-Cola İçecek’in ilk kez bir kafeye, Cookshop’a özel şişe tasarladığını da belirtelim…
Cookshop, sosyal medya üzerinden ya da farklı kanallardan müşterilerin her türlü görüşünü değerlendiriyor, hızlı çözümler sunuyor. Özel günleri onlarla birlikte kutluyor. Bahattin Demir, “Belki de bu sıcaklık ve samimiyet, kalite ve uygun fiyat yapısıyla buluşunca yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle markamızı bugünkü durumuna getirdi” diyor.

  Bitkisel kozmetikte franchise fırsatıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir