Giyim ve ModaŞirket Haberleri

Doğa sporları İçin Gereken Her Şey Lafuma’da

Lafuma’ nın ısı geçirmeyen, EVA tabanlı antibakteriyel sandaletleri ile bu yaz çok rahat geçiyor. Sandaletlerin esnek ve rahat tabanları yürüyüş esnasında konforunuzu maksimum düzeyde tutuyor ve deri dış yüzeyiyle de kolay aşınmıyor.

Lafuma Erkek Ayakkabı 214,99 TL

Anti-Mosquito teknolojisi ile üretilen Lafuma sivrisineksavar gömlekler ve pantolonlar, dokusunda bulunan özel kaplaması sayesinde sivrisinek gibi doğada yaşayan börtü böceği yaklaştırmıyor. Mosquit’away teknolojisi ile tasarlanan gömlek ve pantolonlar tene kesinlikle zarar vermeyen bitkisel özel doğal bir kokuya sahip. Lafuma gömlek ve pantalonların dryway kumaşı, ıslandığında da çok hızlı kuruyor ve terin hızlı bir şekilde dış ortama atılmasını sağlıyor.

Lafuma Gömlek 104.93 TL

Gömleklerin kıvrılıp düğmelenerek kısa kollu gömlek olarak tasarlanması, gömlek ve pantolonlarda bir çok kapaklı, fermuarlı ceplerinin bulunması ve UV kaplaması ile güneşin zararlı ışınlarını geçirmemesi ise fark yaratan diğer detaylar olarak kullanıcının beğenisine sunuluyor. Doğada güvenli aktivite imkanı sunan sivrisinek savar gömlek ve pantolonlar Lafuma’nın teknolojik, konforlu ve sportif çizgisini yansıtıyor.

Lafuma Şapka 49.99 TL

Lafuma uzun süreli kamplarda, seyahatlerde ve tüm aktivitelerde tercih edilen birbirinden farklı çok yönlü sırt çantaları ve çadırlar tasarlıyor. Çantaların ayarlanabilir sırt sistemleri sırtı çok iyi kavrıyor ve mükemmel bir taşıma konforu sağlıyor. 15 litreden 70 litre ye kadar iç hacime sahip olan sırt çantasında bir çok ince detay düşünülmüş. Uyku tulumu taşınabilen çanta içi seperatörü, fermuarlı ve fileli yan cepler, çıkartılabilir çanta yağmurluğu ve ayarlanabilir sırt sistemleri ile sırt çantasından beklenen tüm performansı maksimum düzeyde sergiliyor.

Lafuma Sivrisinek Kovar Pantalon 70.45 TL

Lafuma şapkalar sıcak yaz güneşinden korurken, farklı model ve renk seçeneklerini de kullanıcının beğenisine ve tercihine sunuyor.

Lafuma Sırt Çantası 324.90 TL

Lafuma’nın tüm modellerini, Adventure Republic Mağazaları; İstanbul: Kızıltoprak, Nişantaşı, Levent, Cihangir, Muğla: Bodrum, Ankara: Armada AVM., Adrenalin Mağazaları, İstanbul: Beşiktaş, Karaköy, Bakırköy, Kadıköy, Ankara, Adana, Mağazalarında bulabilirsiniz. www.adventurerepublic.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu