Bayilik ve Franchise

Doğacı Sabun Bayilik Veriyor

doğacı sabun bayilik, Kayısı kremi, kayısı meyve çayı, hediyelik kayısı şeklinde sabunlar, kayısı güzellik seti, kayısı yağlı makyaj temizleme mendili, zeytinyağlı sabun tozu

DOĞACI SABUN
Almanlara kayısı sabunu satıyor

Malatya merkezli Doğacı Sabun, doğal içerikli farklı ürünler geliştirmek için Ar-Ge çalışmaları yürütüyor. Nitekim bu çalışmalar sonucunda kayısı çekirdeği yağı üretmiş. Ardındım bu yağı kullanarak kayısı sabunu üretimine de başlamış. Bu ve benzeri çalışmalar sonucunda şirketin ürün çeşidi 16′a yükselmiş. Kayısı kremi, kayısı meyve çayı, hediyelik kayısı şeklinde sabunlar, kayısı güzellik seti, kayısı yağlı makyaj temizleme mendili, zeytinyağlı sabun tozu ve kil bunlardan ilk akla gelenler…

Doğacı Doğal Kozmetik Ürünleri’nin sahibi Murat Özden, 2010 da 80 ton kayısı kremi 100 ton sabun ve 60 ton kayısı yağı ürettiklerini söylüyor.

Bu üretimin büyük bir bölümü iç pazarda satılıyor. Özden “İhracata da başladık. Almanya’ya kayısı sabunu ve kremi satıyoruz. Malezya, Irak ve KKTC’ye de ihracatımız var. Malezya’dan en çok kayısı yağlı makyaj kremlerine talep var” diyor.

Doğacı Sabun un halen Ankara. İstanbul ve İzmir’de bayileri var. Diğer illerde de bayilikler verilecek. Bayilik yatırım tutarı 30 bin TL civarında. Doğacı Sabun, ihracat yaptığı ülke sayısını artırmayı planlıyor.

Telefon: 0422 238 27 49
E-posta: info@dogacisabun.com.tr
Web: dogacisabun.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu