Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Dosso Dossi Fashion Show

Dosso Dossi, altı yıldır senede iki kez gerçekleştirdiği moda şovu ve Doğu Bloku ülkeleri ile yapılan sıcak satış etkinliği ile katılımcılarına ve ziyaretçilerine keyifli organizasyonlar sunmaya devam ediyor. Antalya’da gerçekleşecek 2011 yılının ikinci etkinliğine Avrupa, Orta Doğu ve Doğu Bloku ülkelerinden yaklaşık 3.000 misafirin katılması bekleniyor.

“Dosso Dossi Fashion Show” uyguladığı “zorunlu alışveriş sistemi” ile hazır giyim sektöründeki markalar için yepyeni bir iş modeli oluşturarak, Laleli, Osmanbey, Çağlayan ve Merter piyasasını hareketlendiriyor ve Rusya, Ukranya, Romanya, Azerbeycan’ın bulunduğu 27 ülkenin 170 şehrinden gelen alım heyetleri ile yaklaşık 25 milyon dolarlık ticaret gerçekleştiriyor. “Dosso Dossi Fashion Show” tekstil sektörünün yanı sıra, Türk ekonomisinin önemli taşlarından ulaştırma, turizm ve eğlence sektörlerinin de buluşma noktası oluyor.

Dosso Dossi, şimdiye kadar gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarında farklı etkinlikler ve interaktif şovlar ile ülkeler arası köprü olmaya devam ediyor… Aynı çatı altında topladığı misafirlerine uluslararası profesyonellikle sunduğu hizmetler ile harika sonuçlar elde ediyor. Bu yıl Victoria’s Secret’ın kadrolu modeli Isabeli Fontana’nın baş model olarak podyuma çıkacağı moda şov sonrası guzellikleriyle unlu grup via-gra fashion tv party etkınlıgıyle devam edecek.
Asıl buyuk surpriz Mega star Tarkan’ın vereceği konser ise gelecek konukların şimdiden büyük ilgisini çekmiş durumda…

Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet ERASLAN yaptığı açıklamada; “Projemizi hayata geçirirken “Mutlaka” iyi hizmet felsefesiyle yola çıktık. Projenin çok güçlü ve uluslararası arenada basarılı olacağını biliyorduk. Katılımcı markalarımız her yıl artarken bunların sonuçlarından memnun kalan müşterilerimiz her biri adeta birer yurtdısı temsilcimiz gibi organizasyonumuza yeni müsteriler getirdiler. Dosso Dossi’nin temsil ettiği markalara, organizasyon haftasında en az 100 bin dolar kazancı garantiliyor. Laleli, Osmanbey ve Merter piyasası artık gelenekselleşen Dosso Dossi Fashion Show ile gelecege daha guvenle bakıyor ” dedi.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. mesela ne gibi düşünüyorsunuz? firma kendisine konaklama tesisi açarsa daha mı çok ülke kazancına destek sağlamış olacak, yada sene de iki defile yapılırken 5 defile yapılabilir hale mi gelecek?

    açarmısınız biraz bilgilerinizi paylaşmak isterim.

  2. bence dosso dossi ne mi yapmalı kendisine özel yer ayırıp oteli olup hatta müşterilerine daha iyi konfor verir ve müşteri daha mutlu ayrılır merkezi yerlere yatırım yaparak kendisi daha mutlu olur cevap yazarsanız acarım daha geniş bilgim var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu