Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Eko enerji bayilik veriyor

Eko Enerji 2006 yılından bugüne kadar enerji tasarruf sistemleri konusunda araştırma, geliştirme süreçlerinden sonra Otomobillerde, evlerde, işyerlerinde hatırı sayılır enerji tasarrufu sağlayan sistemler üretmeyi başarmış.

Neodium(güçlü iletken) 1880 yılında bilim adamları tarafından bulunmuş,birçok farklı çap ve boyutta Dünyanın heryerinde satılan doğal bir iletkendir,manyetik yakıt tasarruf cihazlarının tamamı Tüm ülkelerde yaklaşık 20 yıldır neodium kullanılarak üretilmektedir,buluş veya yen bir teknoloji değildir.

Bu teknolojiye inanmak zor çünkü ürünü herkes kullanmıyor Fakat dünyadaki birçok fakültede bilimsel olarak deneyler yapılarak EKO-ENERJİ E-101 cihazının tasarruf sağladığı kanıtlanmıştır. Zaman içinde ürünün kullanımı yaygınlaşıp,kendini kanıtlayacaktır. Finans ve Çevre kirliliğinden kaynaklanacak baskılar ile ürün dahada yaygınlaşacaktır.

EKO-ENERJİ E-101 para tasarruf ve çevreye duyarlılığı ile her zaman önemli bir ürün olma özelliğini koruyacaktır.

Hidrokarbon molekülleri, Küme ve moleküller havada yanma sırasında büyür. Oktan daha yüksek permons ile, daha düşük oktan yakıtı elde edilebilir. EKO-ENERJİ E-101 tüm oktan seviyelerinde daha az yakıt ile daha fazla yol yapma imkanı sunacaktır.

Müşterilerine düşük oktanlı yakıt ile daha yüksek performans sağladığı dünya çapında raporlar ile kanıtlanmıştır. Ekstra beygir gücü verir. Çünkü hidronkarbon zincirlerinin kırılması yanlız EKO-ENERJİ E-101 ve benzeri ürünlerde geçerlidir. Motor çalışır durumda değilse, hidrokarbon zincirleri duraklar ve kırılma olmaz. Hidrokarbon zincirleri sadece araç çalışırken ve aracınız da EKO-ENERJİ E-101 takılı ise karbon zincirlerinde kırılma gerçekleşir.

Benzinli, dizel, LPG gazlı tüm yakıtlar üzerinde çalışır. Ancak doğru takıldığından emin olunmalıdır. Yakıt enjeksiyonlu motorlarda gelen basınç hattının doğru bulunması gerekmektedir. Ölçümler ve doğru bağlantı için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

ARAÇ YAKIT TASARRUFU

EKO-ENERJİ E-101, yakıtın daha iyi yanmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir iletkenden üretilmiştir. Yakıtı oluşturan hidrokarbon zincirlerinin tamamının enerjiye dönüşmesini sağlamak için bu molekülleri düzenleyerek yanmayı en elverişli hale getirir. Yakıtın %100 e yakınının aracın ilgili ünitesinde yakılarak tamamen enerjiye dönüşmesini sağlamak suretiyle yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar. Yarattığı manyetik alan sayesinde, yakıtta bulunan negatif yüklü hava moleküllerini faydalı olan pozitif yüklü yakıt moleküllerinden ayrıştırmak suretiyle düzenler bu şekilde molekülleri düzenlenen yakıtta yüksek yanma verimi sağlanır. Araç hareket halindeyken kullanılan yakıtta verimliliği artırır, düşük yakıt maliyeti sağlar. Bunlara ek olarak aracınızın motor ömrünü uzatır, motorunuzun yakıt ve karbon kirliliğini azaltır.

KURULUMU
Yakıt borusuna EKO-ENERJİ E-101 i kelepçe şeklinde bağlayın hepsi bukadar kurulum tamamlandı,artık aracınız daha ekonomik kullanmaya hazır.

Daha fazla bayilik için: Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. Salih bey lpg li otoya takarken beyincen önceki boyuya takıyoruz yoksa gaz beyininden sonraki hortumamı çözemedimde

  2. Aldım, kulanıyorum. Gazlı otoya benzinli gibi performans veriyor. Tasarruf da sağlıyor. Özellikle şehir içi ulaşımda. Tavsiye ederim. Temiz bir çevreye katkısı olan herkese saygılarımla….

  3. Merhabalar, yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. En az üç beş depo kullandıktan sonra verimli olmaya başlanacağı söylendi.Uzun yolda zaten tasarruflu (clio) bana şehir içinde tasarruf sağlarsa söz yine bu siteye yazacağım. Saygılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu