Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Ekolojik Kuru Temizleme Şirketi Aqua Dry Bayilik Veriyor

Ekolojik Kuru Temizleme Şirketi Aqua Dry Bayilik VeriyorEkolojik temizlikte iş fırsatı

Ekolojik kuru temizleme şirketi Aqua Dry, Türkiye genelinde franchising veriyor. Toplam 60 bin Euro bedelle kurulabilecek Aqua Dry şubeleri, brüt yüzde 65 kâr marjı ile çalışıyor.

Son yıllarda çevreci yaklaşımlar her beş şube ile alanda arttığı gibi kuru temizlemede hizmet veren de önem kazanmış durumda. Aqua Dry da bu şirketlerden biri. Italyan Renzacci firmasının know how’i ile Türkiye’de 2010 yılından itibaren ekolojik kuru temizleme yapan şirket, franchising veriyor.

Renzacci’nin kuru temizleme makineleri sudan yüzde 70, enerjiden ise yüzde 40 oranında tasarruf sağlıyor. Türkiye’de toplam şirket, Türkiye geneline franchising verecek.
13 şubeye ulaşacak Minimum 60 m2’lik mağazalara kunılacak Aqua Dry’lar için yatırımcılarda işinin başında durması koşulu aranıyor. İsim hakkı bedeli olarak 5 bin Euro alınıyor. Toplam yapılması gereken yatının ise 60 bin Euro. İsim hakkı dışında yatırımcıdan herhangi bir ücret talep edilmiyor. 2013 yılının sonuna kadar ise şube sayısının 13’e çıkması hedefleniyor. Aylık ciro hedefi mağazanın konumuna ve bölgenin sosyoekonomik yapısına göre değişiklik gösteriyor. Brüt kar marjının ise minimum yüzde 65 olduğu ifade ediliyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Türkiye geneline franchising verilecek.
İlk sermaye: Toplam yapılması gereken yatırım 60 bin Euro.
Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.
Kâr marjı: Minimum yüzde 65.
Başvuru için: Kenan Ersözlü 0532 605 93 73

Burcu Tuvay / Ekonomist

 

  Akyaka Elektronik Bayilikler VerecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir