Bayilik ve Franchise

El ve Ayak Bakım Hizmeti Veren Q Nail Bar Franchise Veriyor

El ve ayak bakımı hizmeti veren Q Nail Bar, yeni franchise’lar arıyor. 80-100 bin TL arasında değişen yatırım bedeli ile açabileceğiniz bu iş modelinde aylık 60 bin TL ciro elde edebilirsiniz.

Özellikle yurtdışında yaygın olan manikür-pedikür hizmeti artık Türkiye’de de yaygınlaşmaya başladı. Bununla ilgili hizmet veren yeni markalar var. Bu iş modeli bildiğimiz klasik kuaförlük hizmetinden ayrı olarak el ve ayak bakımını kapsıyor. El ve ayak bakımıyla ilgili kuaförde alınan hizmetten çok daha kapsamlı bir uygulama sunuluyor müşterilere.

Bu yeni markalardan biri olan Q Nail Bar’da manikür ve pedikür hizmeti başta olmak üzere tedavi edici, dinlendirici el ve ayak bakımları, ağda, protez tırnak. ipek kirpik, kalıcı oje, ayak detoksu ve cilt bakımı yapılıyor.

SPA HİZMETİ DE VAR
Dilek Ayoub, uzun yıllar yurtdışında yaşamış bir kadın girişimci. Zaten iş fikri de bu dönemde oluşmuş. Yurtdışında bu alanda hizmet veren pek çok firmanın olduğunu gören Ayoub, kuaför salonlarının bir parçası olan manikür-pedikür hizmetini Türkiye’ye de taşımaya karar verir. Q Nail Bar ın ilk şubesi 2010 yılının Mayıs ayında Bebek’te açılır. Q Nail Bar’ı el ve ayak bakımının en steril ve konforlu yapılabileceği bir ortam şeklinde tasarlandığını söyleyen Ayoub, “Pedikür koltukları müşterilerimizin rahatı için özel tasarlandı. Kristal cam masalar, her manikür ve pedikür alanında kendilerine ait özel paslanmaz lavabolar kullandık” diyor.

100 BİN DOLARA AÇILABİLİR
Manikür ve pedikürden sonra en çok talep gören hizmetler arasında Spa terapiler ve bakımların geldiğini söyleyen Ayoub, şöyle devam ediyor:
“Zamanı kısıtlı müşterilerimiz için 10 dakika süren törpü ve oje değişim hizmeti de oldukça popüler. Günlük bakımların yanı sıra salonumuz bekârlığa veda, kına, mezuniyet, doğum günü gibi özel günler için organize edilen partilerde de kullanılabiliyor.”

Q Nail Bar için franchising vereceklerini belirten Ayoub, franchise’a kendi knowhow’larının tümünü aktardıklarını ifade ediyor. Franchise giriş bedeli 15 bin dolar. Yatırım maliyeti ise seçilecek mekânın büyüklüğüne ve tipine göre 80 bin ile 100 bin dolar arasında değişiyor. İşletmeci adayı ile beş yıllık sözleşme yapılıyor. Ciro hedefi ise mekanın büyüklüğüne göre aylık 30 ile 60 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kar marjı ise yüzde 30 ile 60 arasında.

Sağlıklı bir işletme planı oluşturulması, kaliteli personel bulma ve yetiştirme, yer seçimi, salon dizaynı, eğitim, ürün geliştirme ve marketing destekleri veriliyor. İstanbul’un Beşiktaş ilçesi haricinde markanın imajına uygun tüm bölgelere franchising verileceğini söyleyen Ayoub, “Kendi kendinin patronu olmak isteyen, işinin başında durabilecek, insan ilişkileri, iletişimi ve yöneticilik kabiliyeti kuvvetli dinamik girişimciler arıyoruz” diyor.

İŞİN AYNASI
Uygun yer: İstanbul’un Beşiktaş ilçesi haricindeki bölgeler.
İlk sermaye: 80 ile 100 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Aylık 30 ile 60 bin TL arasında.
Kâr marjı: Yüzde 30 ile 60 arasında değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durabilecek, insan ilişkileri kuvvetli girişimciler.
Başvuru için:  0212 263 80 86

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu