Bayilik ve Franchise

Erkasan Aquapark Sistemleri Bayilik Veriyor

Erkasan 1968 yılından beri Cam Elyaf Takviyeli Polyester sektöründe sahip olduğu tecrübeyi müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürün olarak sunmaktadır.

6000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında polyestere şekil veren usta el ve makinalar sayesinde 1990 yılından bu yana Avrupa’ya ihracat yapmaktadır.

Üstten taşmalı, skimmerli havuzlar, 17 değişik kaydırak tipi ile aquaparklar ve ahşap, fiber çocuk oyun grupları üreticisi olan erkasan, gerek kalitesi, gerek müşteri memnuniyeti, gerekse ihracat kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Erkasan tarafından üretilen havuzlar fiber olmaları dolayısı ile hem bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde kurulup teslim ediliyor, hem beton havuzlar gibi kir tutmuyor , çatlayıp su kaçırmıyor, hem de çok daha estetik görünüyor. Ayrıca, havuzların monoblok ve modüler olarak üretilmesi, her şekil ve ebata uygun olarak yerleştirebilmesine olanak sağlıyor.

İleri teknoloji kullanılarak ürettiği fiber havuzlar haricinde aquapark ve çocuk oyun gruplarında da iddialı olan Erkasan, sürekli kendini ve teknolojisini yenileyerek, müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam ederek ve bütçesinin büyük bir bölümünü araştırma ve geliştirme alanlarında kullanarak yurt dışında lider olmayı hedefliyor.

Erkasan Plastik ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Adress : Organize Deri Sanayi Bölgesi. 12/2 Parsel. 20. yol sonu. TUZLA/İSTANBUL
Phone : +90 216 394 10 51-52- 53 -54
Fax : +90 216 394 10 57
E-Mail : info@erkasan.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu