Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Fatura Ofis Bayilik Veriyor

Fatura Ofis Bayilik VeriyorFatura Ofis Matik Bayilik Veriyor

Fatura Ofis Güvencesi

Artık her zaman, her yerden Fatura Ofis Ödeme merkezlerini kullanarak tüm fatura ödeme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın şubemize giderek Havale, EFT, fatura ödemeleri, sigorta ödemelerine kadar birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Böylece, hem zamandan kazanırsınız, hem de Fatura Ofis güvencesi ile içiniz her zamanki gibi rahat olur.

Kurum Anlaşmalı
Bayilerin yaptıkları tüm ödeme işlemleri anlaşmalı banka altyapısı ile online olarak ödenir. Tüm ödemeler anında kurum hesabına geçer, faturaların ödenmemesi veya gecikmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Yapmış olduğumuz banka anlaşmaları ile tüm ödemeler nakit teminat güvencesindedir.

Misyonumuz
Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kodları ile kurumlara ve bireylere; data güvenliğini ön planda ileri teknolojik alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenliik kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyeti ve sadakati, sektöre öncülük eden global partnerleri ile Türkiye’nin en büyük fatura ödeme merkezlerinden biri olmak.

Firma İsmi : FATURAOFİS
Bayilik Kategorisi : FATURA ÖDEME MERKEZİ
Kuruluş Yılı : 2010
Şube Sayısı : 187

FATURAOFİSMATİK FATURAOFİS KURULUŞUDUR..

FATURAOFİSMATİK POS CİHAZINDAN FATURA TAHSİLAT VE PARÇA TL YÜKLEME BAYİLİĞİ VERMEKTEDİR BAKKAL MARKET BÜFE CEP TELEFONCU BİLGİSAYARCI İNTERNET CAFELER MUHTARLIKLAR DAHA BİRÇOK SEKTÖRÜN EK İŞ YAPABİLECEĞİ BAYİLİK MODELİ SİZDE GELİRİNİZİ İKİYE KATLAMAK İSTERSENİZ FATURAOFİS BAYİSİ OLABİLİRSİNİZ FATURA TAHSİLAT BAYİLİĞİ FATURAOFİSDEN ALINIR BAYİLİK İÇİN DOGRU ADRESTESİNİZ.

Bayilik Şartları : KİMLİK FOTOKOPİSİ, VERGİ LEVHA FOTOKOPİSİ, İMZA SİRKÜSÜ, BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : PROGRAM PAKETİ, POS CİHAZI, DEKONT, MÜŞTERİ KARTI, REKLAM MALZEMELERİ, LİSANS BELGESİ

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : KENAN KAR
Telefon : 5079813377
Web : faturaofismatik.net
E-posta : fatura-43@hotmail.com
Adres : TAVŞANLI KÜTAHYA

  Studiokids Çucuk Giyim BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar, çağrı merkezi bayiliği, çağrı merkezi bayilikleri, çağrı merkezi bayiliği 2017 …

2 Yorumlar

  1. arkadaslar yukarıdakı tel numarası bana aıttır fatura ofisle alakalı bilgi almak amaclı yorum atılmıstır ve geri donus olmamıstır fakat arkadaslar bayılık beni verıyo sanıp benı arıyorlar lutfen yanlış arama yapmayınız

  2. bayiliği almak için istenilen sartlar 535 327 1851

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir