Bayilik ve Franchise

Form Club SPA Bayilik Veriyor

Form Club Spa 20 yıllık geçmişi ile İzmir ve Çeşme de Zayıflama, Cilt ve Vücut Bakımı, Solaryum, Kalıcı Makyaj, naturel ürün satışı olmak üzere 5 farklı yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir.

Sağlık ve güzellik endüstrisinin hızlı gelişimi geçen birkaç on yılın kuvvetli trendlerinden biri olmuştur. Örneğin, sadece birçoğu işe yaramayan kiloları verme çözümlerine yılda 33 milyar dolar harcandığını biliyor muydunuz! Bu doğru!

Çok çok büyük olan sağlık ve güzellik kekinden payınızı almayı düşündüyseniz şimdi sırasıdır! İşte nedenleri:

Ani inceltici The Body Wrap© (Vücut sargısı)” kendi işinizi özgürce yürütmenizi sağlayan ve bu esnada kendinizin ve diğer insanların sağlığını ve formunu korumaya yardımcı olacağınız benzersiz birfranchising {imtiyazlı satış) programı sunmakta.

İş şu şekilde yürümekte:

Müşterilerin vücutları tümüyle doğal mineralli vücut sargılarıyla görünür bir şekilde sıkıca sanlıp güçlendirilmekte. Sonuçlar aşikar ve anında alınmakta olduğu için daha ilk uygulamada görülmektedir. Ve müşteriler anında şaşırtıcı oranda forma girdiklerinin farkına vardıkları halde, “The Body Wrap© (Vücut sargısı)” belli bir süre daha devam edilmesi için tasarlanan bir sistemdir. Birçok müşteri için en iyi sonuç yaklaşık iki ay süren ve daha sonra birkaç ayda bir koruyucu bakım olarak uygulanan haftada bir veya iki kerelik seanslardan sonra ortaya çıkar.

Franchising (imtiyazlı satış) hakkına sahip biri olarak sizin için bu, düzenli bir şekilde gelişerek artan ve haftalık kürlerini arkadaşlarına ve iş arkadaşlarına anlatan müşteriler potansiyeli anlamına gelir. Bu tip bir hareketlilik genelde olumlu ağızdan duyma tavsiyelerle ve genişleyen bir müşteri tabanı oluşumuyla sonuçlanır.
BİZE SİMDİ ULASIN 0 (232) 463 6721

Firma İsmi : Form Club SPA
Bayilik Kategorisi : Güzellik, Spa
Kuruluş Yılı : 1992
Şube Sayısı : 2

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Derya Yar Atterberry
Telefon : 0 232 4636721
Web : www.formclubspa.com
E-posta : deryayar@gmail.com
Adres : Alsancak / İzmir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu