Pizza Bayilikleri

Fratelli La Bufala Pizza Restaurant , Franchise veriyor

Bayilik Alarak Pizzacı Dükkanı Açmak

Fratelli La Bufala restaurant grubu, bir çok ülke den sonra Türk pizza severler için İstanbul da ilk restaurant ını açtı.Fratelli La Bufala grubu napoli nin tarihi kültürel mutfağı lezzetlerini sunan en büyük pizza grubu.Fratelli La Bufala franchise sistemi ile Türkiye de büyümeyi hedefliyor…

Fratelli La Bufala Bayilik

Fratelli La Bufala firması italyan kuruluşlu dünyanın en büyük pizza restaurantları gruplarındandır.İtalya şehirleri dışında ispanya , güney amerika ülkeleri , ingiltere gibi büyük metropollere sahip ülkelerdede faaliyet gösteren Fratelli La Bufala 300 seneye yayılmış bir mutfak kültürünün geleneğini sergiliyor.

Fratelli La Bufala
Fratelli La Bufala Restaurant

Fratelli La Bufala artık İstanbul ‘ da da restaurant ını açtı.Türk pizza severler için napoli mutfağının lezzetini kendi usulüyle sunarak Türkiye deki yatırımlarını sağlamlaştırma yolunda ilk adımını atmış oldu.

Fratelli La Bufala franchise sistemiyle Türkiye de hızlı bir büyüme yapmayı amaçlıyor.

Napoli yemek kültürü yöntemleriyle odun alevi kullanılan tuğla  tarzı pizza fırınında hakiki napoli pizzası ve bunların yanında tam kıvamında manda sütü ile yapılan mozzarella peyniri, manda eti, salam, italyan elde yapılma makarna , sığır eti, özel olarak üretilen sebzeler vbb.. tatlılar ve daha birçok napolinin tarihi mutfağına yönelik lezzetleri değerli misafirlerine sunacak.

Fratelli La Bufala bütün restaurantları için mozzarella peyniri kullanıyor. Mozzarella peyniri özel olarak italyada üretiliyor ve sadece pizzalarda değil bazı soğuk mezeler de de kullanılıyor.İstanbul daki restaurant ta da kullanılacak olan bu peynir İtalya dan özel bir muhafaza stili ile istanbul a getirilmektedir.

Franchise Veren 50 Firma

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu