Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pizza Bayilikleri / Pizza Lazza Franchise İle Büyüyor

Pizza Lazza Franchise İle BüyüyorTurgut Aydın Holding’in markası PizzaLazza, Türkiye’nin 1 numaralı %100 yerli pizza zinciri olmak adına emin adımlarla büyüyor.

2014 yılında temelleri atılan marka Sakarya’da kurulan Ar-Ge mutfağı ile bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2015 yılında yaygınlaştı. 33 şubesi ile pizza severler ile buluşan markanın, 9 adet franchisee bulunuyor..

Pizza Lazza

Pizza Lazza Gen. Md. Haşan Akyüz;
“Franchisee’larımız ile uzun vadeli birliktelik düşünüyoruz. Konsept 100 m2-120 m2 aralığında restoranlardan oluşuyor. Pizza Lazza’nın menüsünde başka hızlı servis pizzacılarda daha önce görmediğiniz lezzetlerde var. Örneğin, İtalya’nın kapalı pizzası’Calzone’ileTürk Karadeniz pide kültürünü birleştiren reçetesiyle sıcacık kapalı pizza olan Lazza’yı denemek gerek! Pizza Lazza yenilikçi, üstelik dana eti içeren ürünleriyle helal sertifikaya sahip bir marka, yakın zamanda tüm Türkiye’de olacağız” dedi.

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Turgut Aydın Holding markası Pizza Lazza, %100 yerli olarak, global markalar ile rekabet ediyor. 2019 yılına kadar franchise bedeli almayacakolan marka 2023 yılında 400 şube hedefliyor.

Pizza Lazza Bayilik İletişim

Adres: Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Cad. Müge Ergenç İş Merkezi No:9/8 Ümraniye / İstanbul
E-Mail: info@pizzalazza.com.tr

  Pasaport Pizza Bayilik,Pasaport Pizza FranchiseYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizza House Gourmet Bayilik

1999 yılında kurulan Pizza House Gourmet, 19 ayrı ilde 28 şubesiyle hizmet vermektedir. Yurtiçi hedefi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir