Pizza Bayilikleri

Pizza Lazza Franchise İle Büyüyor

Turgut Aydın Holding’in markası PizzaLazza, Türkiye’nin 1 numaralı %100 yerli pizza zinciri olmak adına emin adımlarla büyüyor.2014 yılında temelleri atılan marka Sakarya’da kurulan Ar-Ge mutfağı ile bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2015 yılında yaygınlaştı. 33 şubesi ile pizza severler ile buluşan markanın, 9 adet franchisee bulunuyor..

Pizza Lazza

Pizza Lazza Gen. Md. Haşan Akyüz;

“Franchisee’larımız ile uzun vadeli birliktelik düşünüyoruz. Konsept 100 m2-120 m2 aralığında restoranlardan oluşuyor. Pizza Lazza’nın menüsünde başka hızlı servis pizzacılarda daha önce görmediğiniz lezzetlerde var. Örneğin, İtalya’nın kapalı pizzası’Calzone’ileTürk Karadeniz pide kültürünü birleştiren reçetesiyle sıcacık kapalı pizza olan Lazza’yı denemek gerek! Pizza Lazza yenilikçi, üstelik dana eti içeren ürünleriyle helal sertifikaya sahip bir marka, yakın zamanda tüm Türkiye’de olacağız” dedi.
Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Turgut Aydın Holding markası Pizza Lazza, %100 yerli olarak, global markalar ile rekabet ediyor. 2019 yılına kadar franchise bedeli almayacakolan marka 2023 yılında 400 şube hedefliyor.

Pizza Lazza Bayilik İletişim

Adres: Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Cad. Müge Ergenç İş Merkezi No:9/8 Ümraniye / İstanbul
E-Mail: info@pizzalazza.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu