Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pizza Bayilikleri / Domino’s Pizza Yatırım Maliyeti: 250 Bin Dolar

Domino’s Pizza Yatırım Maliyeti: 250 Bin DolarDomino’s Pizza Anadolu’ya yayılacak

Türkiye’deki ilk şubesini 1996 yılında İstanbul’un Ulus semtinde açan Domino’s Pizza, bugün Türkiye genelinde 35 ilde faaliyet gösterir durumda. Toplam 223 şubenin 73 tanesi Domino’s Pizza tarafından işletiliyor. Geri kalanlar franchising yöntemiyle işletiliyor. 2012 yılında 10’dan fazla franchise’ı bünyelerine katacaklarını söyleyen Domino’s Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga, “Son dönemde orta ve küçük ölçekli şehirlere ağırlık vermeye başladık. Bundan sonra da Ankara ve diğer Anadolu şehirleri önceliğimiz olacak. Şanlıurfa, Aksaray, Karabük ve Kastamonu illerinde şubeler açacağız” diyor.
Domino’s Pizza Hakkında:

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 65 ülkede 8.750 restoran işletiyor ve yıllık toplam cirosu 5 milyar ABD dolarını aşıyor. Dünyanın en büyük evlere servis pizza şirketi konumunda bulunan Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 14 yıldır sürdürüyor. Domino’s Pizza, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 16 ile yayılmış 141 şubesi, Gebze, İzmir ve Ankara’daki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerimizdeki şube açılışlarını sürdüren Domino’s Pizza, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Marmaris, Didim, Afyon, Çanakkale, Gaziantep, Gemlik, Isparta, Kütahya, Manisa, Mersin, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Antakya, Malatya, Elazığ, Trabzon lokasyonlarında yayılmayı hedefliyor. Ülkemizde 1.600 çalışanı bulunan Domino’s Pizza, üretimde %100 yerli ürün kullanıyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Ankara ve diğer Anadolu illerine öncelik tanınıyor.
Yatırım maliyeti: 250 bin dolar + KDV.
Başvuru için: dominos.com.tr

  Türkiye'yi Saran Lezzet İş Ortaklarını Arıyor!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizza Taxi Bayilik

Pizza Taxi 2010 yılında kurulmuştur. Adana’da 2 şubesi ve bir bayisi, Bursa da bir bayisi …

2 Yorumlar

  1. dominos pizza türkiyede domuz eti içeren ürün satan tek firma.bunun için googleden arama yapmanız yeterli.

  2. sinopta bayii olmak ve bu firmayla çalışmak isterdim hele sinopta bir sinoplu olarak ilk olmak isterdim saygılar bizim tavuk şarküteri gıda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir