Pizza Bayilikleri

Panino Pizza Bayiliği İle Pizzacı Dükkanı Açabilirsiniz

Gıda üzerine yapılabilecek en kazançlı işlerin başında restoran işletmeciliğidir. Panino pizza bayiliği alarak kendi işinizi kurmaya ne dersiniz?. İzmir de kurulan panino pizza hızlı bir bayileşme atağıyla pizza sektöründe marka olmuş bir firmadır. Pizza bayiliği alarak restoran açmak için panino pizza franchise şartları hakkında bilgi veriyoruz.Panino Pizza Bayilik Şartları

Ege Bölgesi genelinde hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomikürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino, müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosuile bugün itibariyle şube sayısını 34’e çıkarmıştır ve artık Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir.

panino pizza

Panino Pizza şubeleri, firmanın tedarikçilerden aldığı tüm ıskonto oranlarından bire bir yararlanarak, uygun maliyet avantajına sahip olur.
Panino pizzanın mükemmel lezzeti her üç katına gösterilen özenden gelir.

Panino Pizza’da hamur üretilip dondurulmaz, donuk sevk edilmez. Her şubemiz hamuru günlük olarak, sütle yoğurur ve asla katkı maddesi eklemez.

Pizza sosu kalite standartlarında firmalar tarafından Panino ya özel üretilmektedir. Üretimde domates püresi değil, taze domates ve Panino’nun özel baharat formülü kullanılır.

Panino pizza et ve tavuk ürünlerini, kalite ve standartlarını kanıtlamış firmalardan, mozarella peynirini ise kalite ve standartlarda üretim yapan Sütçüoğlu firmasından temin etmektedir.

Panino pizzalarını diğerlerinden ayıran bir başka özellik de konveyörlü fırınlarda değil, taş fırında pişirilmesidir. Böylece, hava akımına maruz kalmayan pizzanın lezzeti içinde saklı kalır.

Panino olarak vizyonumuz; doğru iş, doğru yer, doğru işletmeci ve kalitedir.

  • Bayilik Kategorisi : Fast Food
  • Firma İsmi : PANİNO PİZZA
  • Kuruluş Yılı : 2009
  • Şube Sayısı : 34

Bayilik Şartları : Panino Fabs markası ve imajı ile her türlü işletim sistemini, 80.000 TL isim hakkı bedeli ödeyerek, belirli standartlar içerisinde kullanmak kaydı ile bağımsız bir yatırımcı olarak Panino sistemine dahil olabilirsiniz.

Panino Pizza’nın et ve tavuk malzemeleri, Mozarella kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan firmalardan tedarik edilmektedir.

Franchise yatırım bedeli 290.000 tl

Ocak ayı sonuna kadar isim hakkı bedeli almıyoruz.

Bayilik Destekleri : Açılış öncesi yer tespiti, dekorasyon, mimari proje ve tasarım, ekipman tasarımı ve yerleştirilmesi.
Panino Pizza Bayilik İletişim

Adres: 296/1 sokak no.26/c Bornova-İzmir
İlgili kişi : İnan Çetin
inan@paninopizza.com
Tel: 0 553 337 86 68

Pizzacı dükkanı açmak için pizza bayilikleriEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu