Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / GBK Türkiye Hamburger Bayiliği

GBK Türkiye Hamburger BayiliğiGBK TÜRKİYE
İlk hedef Kuzey Kıbrıs

Londra’dan Gourmet Burger Kitchen markasının Türkiye’ye getirilmesi için 2007 yılında girişimlere başlandı. GBK Londra yönetimiyle imzalanan master francising anlaşmasıyla GBK Türkiye ve Kuzey Kıbrıs haklarını satın alındı.
GBK, Aresta Gıda ortakları Ali Tözelmez, Ahmet Uysal ve yatırımcı Levent Atalay’ın ortak girişimleriyle kuruldu. Ve 2008 yılında ilk şubesi İstanbul Kanyon AVM’de açıldı. Yak laşık 45 kişinin çalıştığı GBK, yeni bir şubenin açılması halinde 18-20 kişiyi daha işe alacak. GBK Türkiye Yönetici Ortağı Aslı Uysal, markanın en cazip yönünün gurme, sağlıklı ve lezzetli bir ürün sunması olarak tarif ediyor. Hamburger gibi çok bilinen ve tercih edilen bir ürünün günlük olarak hazırlanan ekmek, hamburger eti ve soslarıyla garson servisiyle sunulduğuna dikkat çeken Uysal, “Ürünler üretim sürecinin hiçbir aşamasında dondurulmuyor, koruyucu katkı maddeleri taşımıyor ve taze olarak hazırlanıyor. Hamburgerin fast-food uygulamalarına başarılı bir alternatif… Ayrıca 34 çeşit burger seçeneğiyle geniş bir ürün yelpazesine sahip” diyor.

GBK’nın Levent-Kanyon Alışveriş Merkezi ve Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde iki şubesi var. 2012 yılının sonunda açmayı planladıkları bir-iki emlak görüşmeleri olduğunu belirten Aslı Uysal, bunlardan birinin olumlu sonuçlanmasını beklediklerini söylüyor. Dikkatli emlak seçimi ve uygun kiranın da önem verdikleri noktalar olduğuna işaret ediyor. Bu arada orta vadede GBK’in Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermesinin de ihtimal dahilinde olduğunu belirtelim. GBK beşinci şubenin ardından bayilik altyapısını da oluşturmayı hedefliyor.

  İşbir Yatak Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir