Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Gelin Saç Modelleri

Gelin saç modelleri. Gelin adaylarının önem verdikleri gelin saç modelleri bu yılda ön planda olmaktadır. Eski abartılardan kaçınarak gelinliklerine uygun gelin saç modellerini belirlemektedirler.

En özel gününüzde sizde neden en şık, en gösterişli gelin olmayasınız. Seçeceğiniz kuaförünüzle en güzel gelin adayı olabilirsiniz. Değişik saç modelleriyle sizde gelin saçı modelinizi belirleyebilirsiniz. Kraliçeler gibi olmak istiyorsanız en güzel tacı takarak en şık gelin olabilirsiniz. Gelinliğinize önceden karar verirseniz saç modelini de ona göre belirleyebilirsiniz. Son yıllarda gelin adayları doğallığı seçmektedirler. Gelin saçı modelleri fiyonk, topuz, örgü gibi modeller arasından seçilmektedir.

Gelin saç modelleri
Gelin saç modelleri

Herkes kendine uygun yüzüne giden gelinliğine yakışır saç modeli seçmektedir. Gelin saçı belirlenirken gelinliğinizi göz önüne almanız daha doğru olacaktır. Eğer gelinliğiniz taşlı gösterişli ise o zaman taç kullanmanıza gerek yoktur. Sade bir gelin saçı modeli uygulayabilirsiniz. Saçlarınız uzunsa bundan faydalanarak örgü ya da fiyonk modelini yaptırabilirsiniz. Yeter ki yaptıracağınız modeli önceden kuaförünüze yaptırmış denetmiş olmanızdır. O gün ilk defa bir kuaför denememelisiniz. Önceden belirlediğiniz gelin saçı modeli kuaförünüze göstererek kuaförünüze yardımcı olabilirsiniz. Gelin saçı kadar makyajı da çok önemlidir. Yaşınıza uygun makyajı yaptırırsanız o gün daha güzel görüne bilirsiniz.

Duvak kullanıp kullanmamanıza göre gelin saçı modelini de belirleyebilirsiniz. Duvak kullanacaksanız duvağınızın gösterişine göre de gelin saçınızı belirleyebilirsiniz. Kısacası gelinliğiniz saçınız ve makyajınız dengeli olmasına özen gösterin. Her gelin o gün mükemmel olmak ister buda gelin adayının elindedir. Eğer saç modelinizi belirlemediyseniz bir arkadaşınızdan ya da kitaplardan dergilerden değişik modeller bulabilirsiniz. En çok internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ve beğendiğiniz modeli önceden kuaförünüze gösterip birkaç defa yaptırırsanız işinizi riske atmamış olursunuz. O gün prensesler gibi olmak sizin elinizdedir.

Mutlaka inceleyin: Giyim ve moda

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu