Bayilik ve Franchise

Girişimcilere Hotstop Corner İş Modeli

Alışveriş merkezlerinde ve koridorlarında, büyük Avm’lerde ve Avm çıkışlarında mobil kafe açmak isterseniz Hotstop corner iş modeliyle franchise veriyor.

Mobil kafe olarak faaliyet gösteren Hotstop, yeni bir iş modeliyle franchising veriyor. Corner adı verilen bu konsept alışveriş merkezleri ve plaza çıkışlarında kurulabiliyor. 25 bin ile 35 bin dolar arasında yatırım bu iş modeli için yeterli.

Kiosk olarak adlandırılan küçük dükkanlar son yılların en popüler konsepti. Bu konseptlerde neredeyse her çeşit ürünü satmak mümkün. ‘Hotstop’ adı verilen yeni bir girişim ise yine kiosk benzerinde ancak yenilikçi bir mobil kafe projesi

Türkiye’de ‘mobil kafe’ kategorisini geliştiren, dev bir kupayı andıran konsepti ile 1.5 yıl gibi kısa bir sürede 27 yeni şube açan Hotstop, büyümesine devam ediyor. Bu güne kadar ‘Hotstop Mobil Kafe’ ve ‘Hotstop Lounge’ adlı iki kategoride Türkiye’nin 12 farklı şehrinde şubeler açan Hotstop, şimdide Hotstop Corner adlı bir konsept yarattı.

Hotstop markasının sahibi ÇözümVar Danışmanlık, özellikle alışveriş merkezlerindeki koridorlarda, bazı iş merkezi ve plazalannın çıkışlarına yakın yerlerinde daha uygun maliyetli, fakat klasik bir Hotstop Mobil Kafesinden alabileceğiniz her türlü ürünü aynı standartta alabileceğiniz corner’lan devreye sokacak.

Aynı çeşit, aynı ürün
İlk uygulaması İzmir Çiğli Kipa AVM’de hayata geçirilen Hotstop Corner uygulamalarının öncelikli hedefi, kendi işini uygun maliyetlerle kurmak, kaliteli ve kazançlı bir işin bir parçası olmak isteyen girişimcileri Hotstop markasının çatısının altına davet etmek. Bu iş modelinden standart bir Hotstop Mobil Kafe’den alınabilecek tüm ürünler, aynı çeşitlilik ve kalite standartlarıyla alınabiliyor. Hotstop franchise sisteminin en temel özelliği ise her şehirde tıpkı bölge müdürü gibi faaliyet gösteren birer master franehise olması.

Hedef 3 yılda 50 şehir
HOTSTOP Genel Müdürü Ayşe Arslan, comer’lar ile önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye’de 50′nin üzerinde şehirde olmayı hedeflediklerini söylüyor. Hotstop Comer’lann maliyet’ leri, içindeki tüm ekipmanlarla birlikte eğitim, projelendirme ve açılış destek hizmetleri dahil anahtar teslim 25-35 bin dolar arasında değişiyor. Ayrıca bir franehise bedeli talep edilmiyor. Hotstop Comer’larda otomatik espresso ve Türk Kahvesi makinalarından bulaşık ve buz makinalarına, tüm satış ve lojistik sistemin online olarak yönetildiği ERP altyapılarından +4/-18 dolaplara, tüm ekipmanlar bir paket olarak sunuluyor. Tüm Hotstop’larda Sri Lanka’nın Nuvvara Eliya bölgesi çaylarından seçilen özel harmanlar özel demleme standartları ile demleniyor.

İşin Aynası
Uygun yer: Alışveriş merkezlerindeki koridorlar, plaza çıkışları. Yatırım maliyeti: 25-35 bin dolar arasında değişiyor.
Bayilerde aranan özelikler: İşinin başında durabilecek girişimciler aranıyor.
Başvuru için: www.hotstop.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu