Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Gizli Zeka Mental Aritmetik Franchising Veriyor

Gizli Zeka Mental Aritmetik Franchising VeriyorGizli Zeka Bayilik, Gizli Zeka Franchise, Gizli Zeka Mental Aritmetik Franchising Veriyor, Gizli Zeka Mental Aritmetik Bayilik

Vizyon: Gizmar, gelişen dünya içinde ülkemizin refah ve kalkınması için küçük yaşlardan başlayarak zeka kapasiteleri yüksek yaratıcı ruha sahip, zihinsel yetenek ve kapasitesini ülke yararlarına kullanılabilecek nesillerin geliştirilmesine ve yetiştirilmesine inanmaktadır.

Misyon: Ülke olarak gelişen dünya içindeki yerimizi almamız için çocuklarımızın zihinsel ve fonksiyonel yeteneklerini arttırıcı, yaratıcı ruha sahip zeki, özgüveni yüksek olan başarılı bireyler yetiştirmek için, GİZMAR MENTAL ARİTMETİK sistemini emin adımlarla tüm Türkiye’ye yaymaktadır.

Nusret Duman: 30 yıllık bir eğitim öğretim deneyimi ve birikimine sahip olan Nusret Duman, 1975’te Diyarbakır Dicle İlköğretim Okulu’ndan mezun oldu. 1980’de Bursa Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdikten sonra Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde ilköğretim okulu sınıf öğretmenliği ve uzun bir süre liselerde ve ilköğretim okullarında matematik öğretmenliği yaptı. Öğretmenliğinin son altı yılını Muğla ilinin Fethiye ilçesinde geçirdi. 2003 yılında emekliye ayrılan Nusret Duman, eğitim alanında öğrencinin okul ve yaşam başarılarını geliştirmek ve artırmak için çalışmalarına başladı.
Bu amaçla 2003 yılında Hasan Talip Duman ve Deniz Ferhat Duman’la beraber bir danışmanlık şirketi kurdu. Şirket bünyesinde öğrencilerle hızlı okuma, hafıza teknikleri, zamanı iyi kullanma, beynimizi aktif kullanma, verimli ders çalışma teknikleri, zihin haritaları yöntemi ile verimli ders dinleme ve etkin not tutma teknikleri üzerinde çalışmalarda bulundu. Ayrıca veli bilgilendirme çalışmalarıyla da eğitim öğretime farklı bir bakış açısı getirdi. Böylelikle eğitim öğretimde sağ beynin kullanımı çalışmalarını sürdüren Nusret Duman, öğrencinin zeka gelişimini hızlandıran aritmetik becerilerin altyapısını oluşturan “Gizli Zeka Abaküs Mental Aritmetik Çalışması”nın kurucusudur. Ayrıca “NLP ile Pozitif Yaşam” adlı bir kitabı vardır.

  Profilo Bayilik - Profilo Bayilik Şartları

Bayilik sisteminin içeriği
İsim ve logonun kullanımı, şube yetkisi, açılacak şubenin bölge fizbilite çalışması, sertifika alma hakkını, eğitim materyallerini( 30 öğrenci abaküsü,1 öğretmen abaküsü,30 kişilik eğitim seti, bilgisayar programı) vermektedir.

Bayilik şartları
Şube ve il temsilciliği olarak değişmektedir. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

Web: www.gizlizeka.com
Mail: info@gizlizeka.com
Tel: 252 612 54 75
Cep: 505 259 03 43
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir