Go Mongo FranchisingGO MONGO
Yurtdışından teklif yağıyor

Fikir bir yurt dışı seyahati sırasında Aresta Gıda yönetim kurulu üyelerinin Mongolian Barbeque olarak tanınan konsepti fark etmeleriyle gündeme geldi. Türkiye’deki ızgara kültürü ve ete düşkünlük ile bu konseptin birbiriyle çok örtüştüğünü düşünen yöneticiler 2005 yılında Go Mongo’yu kurdular.
Önce Suadiye’de Moğol barbekü konseptini esas alan bir Uzakdoğu mönüsü yaratıldı. Moğol barbeküsünün yanında mönüye Çin, Endonezya, Vietnam, Japonya ve Hint mutfağının da bilinen ürünleri dahil edildi, isim olarak yapılan çalışmalarda “Go Mongo” en cazip ve çekici marka olarak tercih edildi. Şu anda kullanılan logo da yabancı bir ajansa çalıştırıldı. Şu anda Go Mongo’nun Istinye Park AVM, Suadiye ve Ümraniye Meydan AVM’de toplam üç şubesi bulunuyor. Bu yıl içinde bir şube daha açılması ihtimali mevcut. Hedef bölgeler arasında Nispetiye Caddesi, Acıbadem, Bebek, Florya-Yeşilköy hattı yer alıyor. Emlak geliştirme çalışmaları da sürüyor.

Restoranlarda 80’e yakın çalışan var. Yeni restoran açılması durumunda, restoranın büyüklüğüne göre 25-40 kişilik işe alım yapılacak.

Bu arada Go Mongo’ya yurtdışından franchising almak isteyen yatırımcılar müracaatlarda bulunuyor. Bunlar içinde Ukrayna, Rusya, Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yer alıyor. Hatta BAE’de faaliyet gösteren bir yatırımcı grupla görüşmelerde ilerleme kaydedilmiş durumda.

  Aras İlaçlama Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir