Anasayfa / Turizm ve Tatil / Gökova’da 180 Euroya Lüks Tatil İmkanı (Golden Key Bördübet’te konaklama)

Gökova’da 180 Euroya Lüks Tatil İmkanı (Golden Key Bördübet’te konaklama)Golden Key Bördübet’te konaklama için 2 kişi 1 gece konaklama 180 Euro’dan başlıyor.

İngiltere’de yayımlanan The Sunday Times gazetesinin belirlediği ‘Avrupa’nın En Gözde 100 Oteli’ listesinde Türkiye’den seçilen 6 otelden biri olan Golden Key Bördübet Gökova Körfezi’nin Bördübet Koyu’nda yer alıyor. Marmaris’e 27 kilometrelik bir mesafede, çam ağaçlarının arasında, Bördübet Deresinin hemen yanında konumlanmış olan otel, kendine özgü stili, etkileyici ve karakterli yapısıyla hafızalardan silinemeyecek bir tatil fırsatı sunuyor. Sazlıkların arasında uzanan dereyi takip ederken, kaplumbağalar, balıklar, ördekler ve kuğuların size eşlik etmesinin keyfini yaşıyor, kendinizi doğanın bir konuğu olarak hissediyorsunuz. Yürüyerek, kanoyla ya da motorlu kayıkla denize ulaşabiliyor, palmiyeler arasında deniz ve güneşin tadını çıkarabiliyorsunuz. Ama eğer isterseniz, müşterilerine özel yarım adacığının önündeki plajından, denize veya havuza girebiliyorsunuz.
Doğal yolla beslenme
Avrupa’nın En Gözde 100 Oteli arasında Türkiye’den seçilen 6 otelden biri olan Golden Key Bördübet’te konaklama için 2 kişi 1 gece konaklama 180 Euro’dan başlıyor

Golden Key Bördübet konuklarına; adanın tepesinde bulunan restaurantlarda, 360 derecelik bir görünümle, eşsiz bir manzaranın beraberinde lezzetli yemek seçenekleri sunuyor. Yöre halkının geçimini arıcılık ve balıkçılıkla sağlıyor olmasından ötürü, daha doğal yollarla beslenmek isteyenlerin sofrasına en kaliteli balları getiriyor. İsteyenler, yanaşan balıkçı teknelerindeki canlı balıklar arasından seçim yapabiliyor ya da çevre köylerinden gelen tereyağı, zeytin, yumurta ve peynir çeşitlerinin tadına bakıp, otelin organik bahçesinden toplanan taze domates ve biberle birlikte ev yapımı turunç ve reçellerle kahvaltı etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Doğanın zenginliğini ve uyumunu bir arada yaşama fırsatı sunan Golden Key Bördübet, gerçek lüksün ve konforun doğallıktan geçtiğini hatırlatıyor.

www.goldenkeyhotels.com
Tel: (0252) 436 92 30

  Bozcaada Hakkında BilgilerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir