Bayilik ve Franchise

Granit Sanat Bayilik Veriyor

Granit Sanat Bayilik

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde, yaptığı işin verdiği güçle bayilik açmak isteyen Granit Sanat, bu konuda da birlikte büyüyeceği iş ortakları aramaktadır.

Bayilik; açılacağı il veya ilçede önce merkezi yönetime, sonra varsa ortak işletmeye karşı sorumluluğu bulunan, liste fiyatından %30 iskontoyla çalışan satış merkezidir.

Açılacak olan dükkan, bulunduğu bölgede ulaşım yönünden rahat bulunabilir olmalı, en az 25 mt 2 alana ve vitrine sahip olmalıdır. Dükkan, bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra Granit Sanat Yönetimi tarafından teşhirle donatılacaktır.

Başvurular değerlendirildikten sonra dükkan seçimi yapılacak, teşhirler hazırlanmaya başlayacaktır. Bir haftalık eğitimin ardından açılış yapılacak ve ekstra bir hafta daha Granit Sanat Yönetim üyelerinden biri veya varsa o bölgedeki ortak işletmenin yönetimi, bayilik sahibi iş ortağına eşlik edecektir.

Granit Sanat’tan bayilik alma bedeli 25 000 TL’dir.

Bizimle Çalışan Sektörler:

Mermerciler, Kabir İşi Yapan Ustalar, Mütahitler, Mimarlar, Dekorasyon İşi Yapan Firmalar, v.b

Tüm Resmi Kurumlar, Bakanlıklar, Belediyeler, Valilikler, Emniyet, Askeriye, Okullar, Üniversiteler, Hastaneler, v.b

İşletmeler, Kuyumcular, Restaurantlar, Cafe-Barlar, Oteller, Siteler, v.b

Özel Tüketiciler

Granit Sanat Distribütörlüğü

Önce Avrupa, sonra Dünya’da söz sahibi olmak isteyen Granit Sanat, ülke distribütörlüğü vererek bu hedefine ulaşmak istemektedir.
Ülke distribütörü; bulunduğu ülkede ortak işletmecilik ve bayilik verme yetkisini elinde bulunduran, Granit Sanat’ın en yetkili söz sahibidir.
Distribütörlüklerle yapılacak olan anlaşma da, bulunduğu ülkeye göre fiyat politikası oluşturulacak ve buna göre %50 – %50 kazanç sistemiyle çalışılacaktır.
Granit Sanat’tan distribütörlük alma bedeli 75 000 € ‘dur.

Granit Sanat Ortak İşletmeciliği

Türkiye’nin tüm illerinde, bulunduğu ilin nüfus yoğunluğuna göre sayısı artabilecek olan, ortak işletmecilik adı altında satış merkezleri açmak isteyen Granit Sanat, birlikte büyüyeceği iş ortakları aramaktadır.

Ortak işletmecilik; açılan bölgede yönetim merkeziyle birlikte bayilik verme yetkisine sahip, karın %50’sini kazanç olarak elde eden, granit sanat ürünlerini ve ismini kullanma hakkına sahip Granit Sanat satış merkezidir.

Açılacak olan dükkan, bulunduğu bölgenin merkezinde ve ulaşım yönünden rahat bulunabilir olmalıdır. Ortalama 50 mt 2 alana ve vitrine sahip olması gereken dükkan, ortak işletmecilik sözleşmesi imzalandıktan sonra Granit Sanat Yönetimi tarafından dekore edilecek, teşhirle donatılacaktır.

Başvurular değerlendirildikten sonra dükkan seçimi yapılacak, teşhirler hazırlanmaya başlayacaktır. Bir haftalık eğitimin ardından açılış yapılacak ve ekstra bir hafta daha Granit Sanat Yönetim üyelerinden biri satış merkezindeki iş ortağına eşlik edecektir.

Granit Sanat’tan ortak işletmecilik alma bedeli 60 000 TL’dir.

Bizimle Çalışan Sektörler:
Mermerciler, Kabir İşi Yapan Ustalar, Mütahitler, Mimarlar, Dekorasyon İşi Yapan Firmalar, v.b
Tüm Resmi Kurumlar, Bakanlıklar, Belediyeler, Valilikler, Emniyet, Askeriye, Okullar, Üniversiteler, Hastaneler, v.b
İşletmeler, Kuyumcular, Restaurantlar, Cafe-Barlar, Oteller, Siteler, v.b
Özel Tüketiciler

Adres : Ziya Gökalp Sokak. No:67/A Balçova / İZMİR
Tel:     +90 (232) 259 59 65
Fax:    +90 (232) 259 59 61
Gsm : +90 542 767 24 76
Msn : granitsanat@hotmail.com
Facebook : Granit Sanat Emzar Nebieridze

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu