Anasayfa / Giyim ve Moda / Gucci Ayakkabı Moddelleri 2011

Gucci Ayakkabı Moddelleri 2011
Gucci ayyakkabı modelleri, guccinin tasarım anlayışının çok geniş yelpazelere yayıldığının bir görüntüsü olarak 2011 sezonunda bayan ve erkek modelleri ile adından söz ettirecek gibi görünüyor. Gucci ayakkabı modellerinde bayan trendleri ve erkek trendleri, bir müşterinin ayakkabıdan istediği bütün beklentilerini cevap verebilecek eşşiz tasarım ve Guccinin de kalitesi ile bütünleşmiş.


Spor ve Klasik görünümün bir arada olduğu gucci erkek ayakkabısı


klasik ayakkabıların renkler ile buluştuğu bir gucci ayakkabı modeliGucci erkek ayakkabılarına bakıldığında her ne kadar klasik bir ayakkabı olarak üretilmiş olsa bile, görünen o ki spor bir görünüm ve heyecan verici tonları unutulmamış. Genç ve daha dnamik bir yaşam tarzını ayaklarında hissetirmek isteyenler için bu erkek ayakkabı modelleri tam size göre diyebiliriz.


gucci bayan ayakkabı modeli


gucci bayan yazlık ayakkabı

Gucci bayan ayakkabıları bir bayanın ayağına yakışabilen eşsiz ayakkabı tasarımları ile bu yaza damgasını vuracak diyebiliyoruz. Topuklu ve kurdelalı ayakkabıların büyüleyici görüntüsü Gucci ayakkabıyı tercih eden bayanların rahatına rahatlık katacak ve cekici tonları ile rahat ettirecek.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. çok şık modeller. italyan kalitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir