Eğitim Bayilikleri

Gymboree Oyun ve Gelişim Merkezi Açmak

Çocuklara yönelik iş kurmak her daim girişimcisine kazandırmıştır. Oyun ve eğitim merkezi açmakta bu işlerden biridir. Bayilik alarak bu işe adım atabilirsiniz.

Her yıl 1,2 milyon bebeğin dünyaya geldiği Türkiye’de bebek ve çocuklara yönelik girişimler büyük ilgi görüyor. Hatta son dönemde yabancı markalar da Türkiye pazarına girmeye başladı. Bunlardan biri de ebeveyn-çocuk interaktif eğitim programları alanında hizmet veren Gymboree Play & Music oldu. Merkezi ABD’de bulunan şirketin dünya genelinde 40 ayrı ülkede 550’nin üzerinde merkezi var.

Çocuklara Özel Eğitim ve Gelişim Merkezi Açmak

Dünyada franchising işletim sistemiyle büyüyen şirket, 1976 yılında Joan Barnes tarafından kuruldu. Şirketin Türkiye macerası ise 2006 yılında başladı. Türkiye’deki ilk merkezini İstanbul Levent’te açan şirket ardından İstanbul’da Erenköy, Yeşilköy, Ataşehir, istinye, Ankara’da Gaziosmanpaşa, Adana, İzmir ve Kayseri’de şubeler açtı.

0-5 yaş arası çocuklara uygun aktiviteler yoluyla fiziksel, duygusal ve sosyal yeteneklerini geliştirmelerinde aileleri desteklemeyi hedefleyen Gymboree Play&Music, franchise sistemiyle Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor. Halihazırda markanın 11 şubesi bulunuyor. Şirketin franchise giriş bedeli 20 bin dolar. Royalty olarak cirodan yüzde 8 talep ediliyor. Gymboree’un kurumsal hizmetleri de bulunuyor.

Gymboree

Gymboree Play&Music ciddi bir iştir!

Gymboree Play&Music, 40 yılı aşkın süredir dünyanın en güvenilen çocuk gelişim programlarını sunmaktadır. Merkezi San Francisco / A.B.D.’de bulunan ve geliştirdiği başarılı franchising işletim sistemiyle, 700’ü aşkın noktada hizmet veren Gymboree Play&Music Türkiye’deki ilk merkezini İstanbul’da Şubat 2006’da 4.Levent’te faaliyete geçirmiştir. Türkiye Franchise Sahibi Çağdaş Çocuk Gelişim ve Oyun Merkezi Ltd. Şti.’dir.

Erenköy(2006), Ankara Gaziosmanpaşa(2008), Yeşilköy(2008), Ataşehir (2009), İstinye(2011), Adana Çukurova(2013), Çekmeköy (2014) açılmıştır. İzmir Karşıyaka(2014), Bahçeşehir(2014) ve Kayseri(2016) subeleri açılmıştır.

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde ve diğer şehirlerimizde bayilikler verilmektedir.. Kendi işinizi kurmak için gerekli bilgi donanımına, liderlik ve öz disiplin özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyormusunuz? Yöneticilik ve satış konularında tecrubelimisiniz? Çocuk gelişimine ve eğitimine özel bir ilginiz var mı? Çocuklarla ve ebeveynleriyle vakit geçirmekten hoşlanıyormusunuz? Bir Gymboree merkezinin başarılı olması için sahibinin günlük operasyonlarla bizzat ilgilenmesi ve işin başında durması gerekliliğine inanıyoruz. Tüm bu özelliklere sahipseniz, Franchise Başvuru Formu’nu doldurup bize ulaştırın.

Gelin görüşelim ve Gymboree ailesine sizde katılın!

Gymboree Play&Music ne zaman kurulmuştur?

Gymboree 1976 yılında Joan Barnes tarafından California’da kurulmuştur. 1978 yılında ilk bayiliğini vermiş ve tüm dünyada büyümeye devam etmiştir. Ebeveyn-çocuk interaktif eğitim programları alanında uzman ve dünya lideri olan şirketin Türkiye temsilcisi Çağdaş Çocuk Oyun ve Gelişim Ltd.Şti’dir.

Gymboree Play&Music merkezleri 0-5 yaşa yönelik eğitim programları uygulamaktadır. 0-3 yaş grubu için ebeveyn ile katılım gerektiren Play&Learn, Music, Art, Ingilizce ve Sports&Fitness sınıflarını, 3-5 yaş grubu için ise yarım veya tam gün bırakılır programları bulunmaktadır.

0-6 yaş için Gymboree Doğumgünü parti düzenlemekte ve küçük yaşa uygun oyuncak satışı yapılmaktadır.

Gymboree merkezleri tercihen bahçeli, 150m2 playroom ve minimum iki, üç sınıfa sahip olmalıdır. Büyük şehirlerde ve şehir çevresindeki yerleşim yerlerinde kurulmaktadır.

Gymboree Play& Music bayilere nasıl bir eğitim vermektedir?

Bayilik anlaşmasının yapılmasının ardından işletme sahiplerine ve öğretmenlere 10 günlük program ve operasyon eğitimi verilmektedir. Eğitimler ana bayi tarafından Ulus merkezde yapılmaktadır.

Bayiler ne gibi konularda destek almaktadır?

Bayilikleri boyunca programlar, operasyon, pazarlama, ürün satış ve tedariki, öğretmen eğitimi, personel yönetimi, ekipman tedarik ve servisi, müşteri takip sistemi konularında destek verilmektedir.

Gymboree

Gymboree Play&Music bayiliğini yaparak ne kadar para kazanabilirim?

Diğer tüm bayilikler gibi, Gymboree geçmiş ve gelecek finansal sonuçları dışarıya sağlamamaktadır. Bölgeye, iç ve dış nedenlere göre bayilerin finansal sonuçları farklılıklar göstermektedir.

Gymboree Play&Music bayiliği için toplam yatırım maliyeti, ihtiyaç duyulan finansman ne kadardır?

Bölgeye göre değişmektedir. Gymboree Play&Music merkezi açmak için öngörülen yatırım maliyeti yaklaşık $150.000-$200.000’dır. Bu bedelin içine isim hakkı, ahşap ekipman bedeli, minderler, program gereçleri, programlar, eğitimler, pazarlama materyalleri ve dekorasyon dahildir.

Gymboree Play& Music nasıl yerlerde açılmalıdır?

İnsan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde, işlek caddelere yakın, yerleşim alanlarına yakın ve merkezi bölgelerde olmalıdır.

Bayilik için nasıl başvurabilirim?

İnternette yer alan Franchise Başvuru Formunu doldurup gönderin.En kısa zamanda Gymboree yetkilisi sizinle bağlantıya geçecek ve detaylı bilgilendirme için randevu verecektir.

Gymboree İletişim

Gymboree Play & Music

Ortaköy Mah. Ambarlıdere Cad. Lotus World Building No:6 Ulus, Beşiktaş, İstanbul

Telefon : (212) 275 87 87
Fax : (212) 275 87 47
Gsm : (533) 237 96 68
info@gymboreeclasses.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu