Eğitim Bayilikleri

Bil Okulları Franchise Veriyor

Eğitim sektörünün kalitesine katkı devam ediyor

1994 yılından beri “Aydınlık bir Türkiye için”, tüm yatırımlarını eğitime yapmanın haklı gururunu taşıyan Bil Okulları,Türkiye’nin yedi bölgesinde toplam 32 Kampüs ve 121 Okul ile “Dünya İnovasyon Okulu”modelini kaliteli eğitim anlayışı ile yaygınlaştırıyor. Geleceğe emin adımlarla ilerleyen ve yatırımlarının Türkiye’nin aydınlık geleceğine katkı sağlayacağını görecek eğitim yatırımcıları Cumhuriyetin 100. yılında 100 kampüs hedefine Bil Okulları ile birlikte dahil olacaklar.

Franchise Hakkında

Franchising; bir ürün ya da hizmetin belirli bir süre şart ve sınırlamalar dâhilinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek sağlamak suretiyle birbirinden bağımsız iki taraf arasında oluşturulan sözleşmeye dayalı bir ilişkidir. Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış yatırımcıların büyük bir firma gibi davranmasını sağlar. 1880’li yıllarda ABD’de başlayan bu sistem, 1950’li yıllardan sonra daha da gelişerek Avrupa’da yaygınlaşmaya başlamış; bugün 1 milyonun üzerinde işletme bu sisteme katılmıştır.

Ülkemizde 1985 yılında yabancı kökenli şirketlerle başlayan franchising sistemi, Türk markalarının başarılı girişimleri ile birçok alanda faaliyetlerini sürdürürken bugün 1000’e yakın işletme sistemde yerini almıştır. Franchising sisteminin Türkiye’de sağlıklı ve bilinçli bir şekilde gelişmesi ve hukuk sistemimiz içindeki yerini bulması için gerekli çalışmaları yapmak amacı ile 1991 yılında UFRAD (Türkiye Franchise Derneği) kurulmuştur.

Bugün, Türkiye’de marka bilincinin yerleşmesinde önemli katkıları olan UFRAD’ın genel başkanlığı ise BİL Holding Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa AYDIN tarafından yürütülmektedir. Verilecek eğitim sisteminin müşteriler tarafından fark edilir olması, hatırda kalması ve en önemlisi de tercih edilir olması ancak kendini kanıtlamış bir marka ile mümkündür; böyle bir marka kendisine her alanda itibar sağlar.

Adres: Namık Kemal Mah. 122. Sok. No: 18 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 444 5 245
Eposta: info@bilkoleji.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu