Eğitim Bayilikleri

European Academy Bayilik Şartları

Gelişen dünya teknolojileri ile birlikte çalışan istihdamında eğitim de çok önemli rol oynamaktadır. Ülkeler arası iş bağlantıları ile birlikte iletişimin en önemli unsuru olan yabancı dil bilmekte kaçınılmazdır. Birçok şirket çalışanlarının yabancı dil bilmesini öncelikli olarak istemektedir. İş kurmak isteyen girişimcilerde bu yabancı dil eğitimi alanında yatırım yapabilir. European Academy çatısı altında bayilik alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. European Academy bayilik şartları ve koşulları hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

Avrupa Akademi Dil Okulları ( European Academy) Avrupa dillerinin kolay, doğru ve etkili biçimde öğrenilmesini ve konuşulmasını amaçlayan ; yerel ve ulusal düzeyde iletişim ve işbirliğini güçlendirmeyi destekleyen bir kuruluştur.

Yabancı dil eğitimindeki 8 yıllık tecrübemiz süresince  sistemdeki eksiklikleri tespit ederek  Avrupa’daki Dil Okulları ile ortaklaşa çözüm odaklı yeni bir eğitim sistemi geliştirmiş bulunmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz.

europeanacademy

1 ) KURUMSALLAR :

Avrupa Akademi Dil Okullarına ait tüm kurumsallar, kuruluş aşamasındaki şubelerimize belirli sayılarda verilmekte ve şubelerimizin matbu işler ile vakit kaybetmeksizin işleyişe adapte olmaları desteklenmektedir.

Bu çerçevede; 250 adet tanıtım kataloğu, 250 adet sertifika, 250 adet kayıt formu, 500 adet antetli kağıt, 500 adet diplomat zarf, 500 adet kartvizit  vb. belgeler fiziki olarak kuruluş aşamasında şubelerimize gönderilmektedir.

Bununla birlikte seviye tespit sınav ve cevap anahtarı, sözleşme vb. basılı evrakların tasarımları şubeler adına ücretsiz olarak yapılarak şubelerimiz ile paylaşılmaktadır.

2) BİLGİ İŞLEM VE İNTERNET ŞUBESİ :

Avrupa Akademi Dil Okulları tüm bilgi işlemleri ve web hizmetlerini kendi bünyesindeki bilgi işlem departmanı tarafından gerçekleştirir.

Avrupa Akademi Dil Okulları’nın merkezine ait  ana internet sitesi üzerinden kurulan klon siteler ile şubeler arası bilişim ortaklığı sağlanmakta ve bilgi paylaşımı kolaylaşmaktadır.

Her şubeye ve yöneticilerine ait sınırsız kapasitede birer e-posta (e-mail) adresi kullanıcı adı ve şifre ile verilmektedir.

Bununla birlikte şubelerimizin kuruluş aşamasında sosyal medya hesapları hazırlanarak üç ay ücretsiz sosyal medya danışmanlığı verilmektedir.

3 ) TABELA TASARIMI :

Şubelerimizin fiziki durumlarına ve cephelerine  göre özel olarak tasarlanan üç boyutlu tabela çizimlerimiz kurumsal yapımıza uygun olarak üretilmekte ve şubelerimizde yerlerini  almaktadır.

4 ) ÜÇ BOYUTLU MİMARİ TASARIM :

Kurumsal kimliğimiz ve eğitim sistemimize uygun olarak tasarlanan üç boyutlu iç mimari çizimlerimizde şubelerimizin fiziki durumu göz önünde bulundurularak minimum masraf ile maksimum fayda sağlanmak hedeflenmiştir.

5 ) TANITIM VE REKLAM HİZMETLERİ

Avrupa Akademi Dil Okulları tüm tanıtım ve reklam projelerini kendi bünyesindeki reklam departmanı tarafından geliştirir ve hayata geçirir.

Tüm şubelerimize; tanıtım projeleri ve broşür, bölgesel gazete, billboard, banner, flyer, megalite vb. reklam kampanyaları için stratejik ve grafik tasarım danışmanlığı yapılır.

Ulusal basındaki yazılı ve görsel genel reklamlar ve kampanya tanıtımları ücretsiz olarak merkez tarafından yapılmaktadır.

6 ) HUKUKİ PROSEDÜR :

Şubelerimize, kuruluş anından sözleşme bitimine kadar gerek kendi bünyelerinde gerek kurumlar ile çalışmalarında ihtiyaç duydukları hukuki destek Avrupa Akademi Dil Okulları bünyesindeki Hukuk Departmanı tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

7 ) HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

Şubelerimiz için biri kuruluş aşamasında olmak üzere yılda en az iki kere hizmet içi eğitim programları düzenlenmektedir.

Bu programlarda;

Avrupa Akademi Dil Okulları olarak şubelerimizdeki kuruculara, müdürlere, eğitim danışmanlarına ve öğretmenlere görev alanlarına göre ayrı ayrı kurumsal kimlik,  eğitim sistemi, kitap ve materyal kullanımı, öğrenci kayıt ve muhasebe gibi tüm kurum içi programlar, satış pazarlama danışmanlıkları gibi eğitim ve yönetim danışmanlığı veriyoruz.

Ayrıca gerek Avrupa Akademi Dil Okulları ailesi fertlerinin gerekse öğrencilerinin yaşamlarına artılar kazandıracak seminerler  düzenlenerek kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olma amacı güdülmüştür.  (Güzel Konuşma ve Diksiyon, Liderlik ve Zaman Yönetimi, NLP ve Beden Dili, Reklamcılık ve Pazarlama İletişimi, Bilgisayar vb.)

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Caner Beyen
Telefon :  0232 446 45 55
Web Sitesi : europeanacademy.com.tr
E-posta Adresi :  caner.beyen@europeanacademy.com.tr
Adres :    Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:146/20

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu