Eğitim Bayilikleri

Bricks 4 Kidtzs, 2018 yılında Türkiye’de bayi ağını oluşturuyor

Dünyada 50’ye yakın ülkede 700’ü aşkın bayilik bölgesinde faaliyet gösteren Bricks4Kidtzs 2016 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

Bricks4Kidz kendi geliştirdiği içerikleri ve özel olarak oluşturduğu LEGO ürün setlerini kullanarak 3-13 yaş arası tüm çocuklara S.T.E.M. esaslı eğitim programları sunuyor. Robotik-kodlama alanında geniş bir içeriğe sahip olan Bricks4Kidz alternatif zorluk dereceleri ile her yaş ve seviyedeki çocuklar için matematik, fen, hayat bilgisi gibi temel branşları kapsayan kaliteli ve sürdürülebilir bir program olarak ön plana çıkmaktadır.

Anaokulları, ilk ve orta okulların iş ortağı olarak okullarda uygulamalı ders programlan sunan Bricks4Kidz kendi merkezlerinde organize ettiği tatil dönemi kamp programları, düzenli atölye ve oyun grupları, doğum günü partileri gibi çeşitli etkinlikler ile çocuklarının gelişimine özen gösteren velilerin de düzenli olarak ziyaret ettiği bir adres.

İstanbul merkezli yapılanması ve hizmet portföyünün yerelleştirilmesi ile ilgili çalışmalarını tamamlayan kurum, yatırımcılara çocuk gelişimi alanında birçok ödül kazanmış küresel bir markayı temsil etme ve kazançlı bir yatırım olanağı sunuyor.

Bazı bayiliklerin başlangıcı zorunluluğa, bazıları arzulara ve bazıları ise konseptin gücüne dayanır. Nadiren, tüm bu unsurları eşit derecede kapsayan bir bayilik sistemi bulursunuz, üstelik hepsinin özünde basit bir tuğlaya, bir LEGO tuğlasına dayandığı. Michelle Cote, 2008’de başlattığı ilk derslerden bu yana, çocukları eğlendirerek eğitmenin etkin bir yolunu buldu. Çocukların gözlerindeki o ilk merak ve gösterdikleri yaratıcı işbirliği onu tescilli modelleri temel alan bir çocuk gelişim programı oluşturmaya itti. Temelleri Michelle’in mimarlık ve mühendislik alanındaki birikime dayanan Bricks4Kidz kısa sürede en başarılı ve en hızlı büyüyen bayilik sistemlerinden birisi haline geldi.

+905425445439

infotr@bricks4kidz.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu