Bayilik ve Franchise

Hanedan Yazılım, İnteraktif Reklamcılık Alanında Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Hanedan Yazılım
Bayilik Kategorisi : İnteraktif Reklamcılık
Kuruluş Yılı : 1997
Şube Sayısı : 3
Firma Tanıtım : Hanedan Yazılım ve Türkişletmerehberi, internet stratejilerinin planlanması ve uygulanması konularında müşterilerinin internet alanındaki sağ kolu olarak çalışmaktadır. Genelde e-pazarlama, internet reklamcılığı, içerik yönetimi ve web uygulamalarının geliştirilmesi gibi A..dan..Z ye internet hizmetleri sunmakta olup, müşterilerinin internet dünyasıyla bağlantısını sağlama fonksiyonunu gerçekleştirmektedir.

Misyon
Firmaların bilişim teknolojileri konularında eksiklerini gidermek ve e-dönüşüm süreçlerinde bizzat belirleyici olmak.

Vizyon
Bilgi teknolojilerini, kolay, güvenli, ekonomik ve kaliteli bir şekilde herkes için ulaşılabilir hale getirme.

Hedef
Kaliteden ödün vermeden, “ürün veya hizmet satmanın” değil; “satış sonrası destek hizmetleri verme”nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir.

Felsefe
Diğerlerinden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslimi çözümleri sunmak.

Çözümler
Bu konuyla ilgili olarak verdiğimiz çözümleri şu ana başlıklarla sıralayabiliriz;
Müşterilerimizin sektörel analizinin yapılması ve internet projelerinin oluşturulması.
Müşterilerimizin kurumsal kimliğinin belirlenerek internete aktarılması.
Şirket içi intranet uygulamalarının oluşturulması.
Şirket içi yazılım ihtiyaçlarının belirlenmesi ve özel yazılımların geliştirilmesi , gerekli yazılım lisanslarının sağlanması.
Şirketlerin reklam ve pazarlama ihtiyaçlarının belirlenerek gerekli e-projelerinin oluşturularak uygulanması.

Bayilik Şartları : Dürüst, güvenilir ve Girişimci Olmaları
Bayilik ile ilgili Destekler : Eğitim ve Teknik Destek

İşin Tanımı :

Sizlerinde bildiğiniz üzere teknoloji geliştikçe reklamcılık sektörüde paralel bir şekilde gelişmektedir ama malesef gelişmeden ziyade gerileme ve reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmaların büyük bir çoğunluğu bu sektörde günü birlik kazanç hedefleyip bu sektörün gelişmesini engellemektedirler. Bildiğiniz gibi çoğu reklam ajansları her yıl sektörel dergiler çıkartıp işletme sahiplerinden hatrı sayılır paralarla bu çıkartılan sektörel rehber, dergi vs’lere işletmelerden ücret talep edip parakazanmaktadırlar. Fakat bu rehber, dergi vs’lerden buralara reklam veren işletmelere dönüş olmamakla reklam verenlerin taleplerine ve ihtiyaçlarına çözüm sağlamamaktadırlar. Bildiğiniz üzere Ajanslar veya bireyler son zamanlarda bu işi bir adım daha ileriye götürerek internet üzerinde çeşitli bölgesel yani bulunduğu illere ait rehber siteleri oluşturarak firmaların kartvizitlerini toplayıp belirli bir ücret karşılığında hazırlatmış oldukları internet sitelerinde, oluşturmuş oldukları sektörlerdeki grupların altına firmaların sadece kartvizitini tarayıcıdan taratıp ve altına Firma ismi, Yetkili, Tel, Fax, E-Mail ve 3 veya 5 fotoğraf koyarak internet üzerinde google ve çeşitli arama motorları sayesinde internette sörf yapan müşterilerin veya kişilerin bu rehber siteleri sayesinde firmaları bulabilecekleri, firmaların da bu sayede internet üzerinden müşteri edinebilecekleri söylenerek firmalardan ücret talep edilmektedir. Fakat bir gerçek var ki google arama motoru ve diğer arama motorları jpg veya gif formatındaki resimlerin üzerindeki yazıları okuyamamaktadır ve okuyamadıkları içinde bu tarz rehberlere ücret karşılığında üyelik kaydı yaptıran firmalara hiç bir şekilde geri dönüş olmamaktadır çünkü bu arama motorları bahsetmiş olduğum resim formatındaki bilgileri okuyamamaktadır. Malesef firma sahipleri geri dönüş olmadığı için bu sektöre olan güvenlerini kaybetmeye başlamışlardır.

Biz Hanedan Yazılım olarak 5 yıl önce bu sektörü keşfedip öyle bir sistem yapmalıyız ki ekip olarak, öyle bir proje çıkartmalıyız ki işletme sahipleri hem memnun kalsın hem kazansın hemde bu sektöre olan güvenleri tazelensin istedik ve turkisletmerehberi üzerinde çalışmaya başladık. Defalarca çeşitli işletme sahipleriyle bire bir veya 3 – 5 kişi bir araya gelerek isteklerini öğrendik ve bu sayede 5 sene içerisinde eksiklerimizi tam anlamıyla tamamlayıp bu sektörde artık işi bilmeyenlere yer yok diyerek, Müşteri Memnuniyetini ve Kaliteyi hedefleyerek Türk İşletme Rehberi. Com üzerine olan çalışmalarımızı bu prensipler doğrultusunda devam ettirdik. Nihayetinde Türk İşletme Rehberi.Com projemizi tamamlayarak işletme sahiplerinin ve firmaların kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Hedefimiz işletmelerin ve firmaların sadece Türkiye’ye tanıtımı değil Dünyaya tanıtımı olmuştur.

Türk İşletme Rehberi Com’da Neler Yapabilirim ?

1. Türk İşletme Rehberi Com’da Firmanızı Tanıtan Sınırsız Sayfalar Oluşturabilir,
2. Sınırsız Sayıda Resimli İlan Yayınlayabilir,
3. Sınırsız Sayıda Ürün Satabilir,
4. Duyuru Yayınlayabilir ,
5. Size Özel Canlı Destek Sisteminden Faydalanarak Müşterilerilerinizin Size Daha Hızlı Ulaşmasını Sağlayabilir,
6. Firmanızın Videosunu Çekerek Firmanızı Müşterilerinize veya Ziyaretçilerinize Sesli ve Görüntülü Olarak Daha Detaylı Tanıtabilir,
7. Türk İşletme Rehberi Com’un İçerisinde Bulunan Anahtar Kelimeler Sayesinde Firmanızın Web Sitesini ve Türk İşletme Rehberi Com’daki Sayfanızı Googlede Üst sıralarda Çıkmasını Sağlayabilir,
8. Firmanızı ve Ürünlerinizi 24 Faklı Dilde Dünyaya Tanıtabilirsiniz.

Yukarıda 8 maddeden oluşan özelliklere sahip olan turkisletmerehberi sadece Bursa’da değil bütün Türkiyedeki İşletmelere ulaşmayı hedeflemektedir ve bu sayede işletmelerin, firmaların müşteri potansiyelini arttırmak, onları uluslar arası piyasaya ulaşmalarını sağlamaktadır.

turkisletmerehberi Üyelik Ücreti Türkiye Genelinde 1 Yıllık Üyelik Bedeli Karşılıklı Sözleşme Yapılarak 30 TL + KDV Olarak Sabitlenmiştir. Hanedan Yazılım Olarak Bayilerimizden Sözleşme Başına 7 TL Talep Etmekteyiz.

Örnek Kazanç Sistemi :

10 Personelle Çalışan Bir Bayimiz Personel Başına Günde 4 Sözleşme Kota Uygulaması Yapmak Zorundadır.
1 Personel 1 Günde 4 Sözleşme Aldığı Zaman 30 TL Olan 1 Yıllık Üyelik Bedelinin 7 TL si Tarafımıza 23 TL si Bayimize Kalmaktadır.

Örnek Hesaplama :

1 Personel x 4 Sözleşme 23 TL’den = 92 TL Ciro
10 Personel x 4 Sözleşme 92 TL’den = 920 TL Ciro
10 Personel 26 Günde 920 TL’den = 23.920 TL Aylık Ciro Elde Etmektedir.

Bayimiz Personel Giderleri Örnek Hesaplaması :

1 Personelin 800 TL Maaş + SSK’lı Olarak Çalıştırması Halinde 10 Personelin Bayimize Aylık Gider Maliyeti Personelin 800 TL Maaş + 307 TL Sigorta Pirimi Toplamda Bayimize 1.107 TL Olarak Yansımaktadır.

10 Personelin 1 Aylık Toplam Gider Maliyeti İse 1.107 TL x 10 = 11.070 TL Olarak Hesaplanmaktadır.

Aylık Net Kazanç 23.920 TL – 11.070 TL = 12.850 TL Bayimizin Aylık Kazancı Olarak Hesaplanır. Yani Bayi 1 Ay İçerisinde 12.850 TL Gibi Bir Kazanç Elde Etmiş Olur.

Bayilerimiz Firmamıza Her Hafta Cuma Günleri Haftalık Ödeme Yapmayı Tahüt Etmek Zorundadırlar. Ayrıca Bayilerin Web Tasarım, Programlama, Banner Reklam Satışlarındada Ekstra Kazançları Olacaktır.

Bayilik ve Detaylı Bilgi Edinmek İçin Aşşağıda Belirtmiş Olduğumuz Adres Telefon ve E- Postadan Bize Ulaşabilirsiniz. Bayilik Başvuruları Telefonla veya Şahsen Yapılması Rıca Olunur.

Bayilik için ek şartlar : 2+1 Daire Tipi Ofis

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hasan AYDEMİR
Tel : 0224 450 00 83
Gsm : 0543 202 78 08
Web : www.turkisletmerehberi.com
E-posta : destek@turkisletmerehberi.com
Adres : Beşevler Mah. Nilüfer Cad. Toker Apartmanı No: 23 Kat 1 Daire 1 Nilüfer / Bursa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu