Anasayfa / Giyim ve Moda / Hazır giyimciler 450 milyon dolarlık sipariş aldı

Hazır giyimciler 450 milyon dolarlık sipariş aldıHazır giyimciler 450 milyon dolarlık sipariş aldı
İstanbul Fashion Week ile eş zamanlı düzenlenen CPI, İstanbul Fuarcılık organizasyonu, İHKİB işbirliği ve İGEDO Company danışmanlığı ile hazır giyim üreticilerini ve alıcılarını profesyonel bir fiıar ortamında buluşturdu. Fuarı 3 bin 552’si yabancı olmak üzere toplam 15 bin 286 profesyonel ziyaret etti. CPI’a gelen alıcıların organizasyonda bağlantı kurduklan katılımcı firmalara 450 milyon dolar civarında sipariş verdikleri tahmin ediliyor. Rusya’nın hipermarketi Magnit Mağazalan, Kazakistan’ın spor giyim mağazası Zibroo, Puma’nın İran ve Rusya başta olmak üzere 5 ülkeden satın alma ofisleri, İspanya’nın mağazası El Corte Ingles, İran’ın gelinlik mağazası Aroos, Almanya’nın online alışveriş mağazası navabi.de, İsviçre’nin Charles Vögele ve İtalya’dan Nico Spa gibi kendi ülkelerinde öne çıkmış markalar fuara gelen önemli alıcı grup arasında yer aldı. CPI’a en çok ziyaretçi gönderen ülkeler İran, Rusya, Yunanistan, Mısır, Ukrayna ve Almanya olarak gerçekleşti. Bulgaristan, Kanada, İtalya, Avustralya, Amerika, Tunus, Libya, Ürdün, İngiltere, Hollanda, İsrail, İsveç, Katar, Kuveyt gibi ülkeler de fuara alıcı gönderen 55 ülke arasında yer aldı. İstanbul’u hem moda merkezi hem de satış merkezi haline

getirme hedefiyle yola çıkan CPI’a Türkiye’den de Kiğılı, Colin’s, Awa, Sabra, Damat, Argento, Sezgi Abiye, Vekem, Climber Jeans ve Mondo Bazar gibi önemli markalar katıldı. Damat Tvveen, Rusya, Tunus, İran, Fas ve Yunanistan’da 5’i yeni olmak üzere 15 yabancı markayla ciddi iş bağlantılarında bulundu.

  Eren Holding 2013 HedefleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir