Bayilik ve Franchise

Hen Coops Franchise Veriyor

Hen Coops Bayilik, Hen Coops Franchising, Hen Coops Franchise, Hen Coops Tavuk Restoranı, Tavuk Restoranı Açmak, Tavuk Restoranı Bayilikleri, Tavuk Restoranı

Hen Coop Creative Works Group bünyesinde faaliyete başlamıştır. Hen Coops’un temel ilkesi klasik ve alışılagelmiş restoran anlayışını, lezzeti ve sahip olduğu servis uygulaması ile değiştirmektir.

Türkiye’de tercih edilen en geniş menüye sahip Tavuk restoranıdır. Bu ilgi doğrultusunda firma hızla büyüme projelerini her geçen gün artırmakta ve uygulamaktadır.

Tavuğu en lezzetli yiyebileceğiniz En renkli dünya sloganı ile Hen Coops hızla bayii ağlarını birçok bölgeye ulaştırmaktadır. Kızarmış ve diğer tüm lezzetlere sahip olan tavuklar dışında firmanın menüsünde çeşitli damak zevklerine hitap eden salatalar, salata burgerlar, wrapler, özel soslarla tatlandırılmış wings çeşitleri, çevirme tavuklar, renkli popperslar yer almaktadır. Ürün çeşitliliği yanında asla kaliteden, hijyenden ve servis özeninden ödün vermemsi de firmanın hızla büyümesine katkı sağlamaktadır.

Hen Coops franchise şartlarını gözden geçirip fast food sektöründe alanında lider bir firma ile kazanç ortağı olmak iyi bir girişimcilik adımı olabilmektedir. Hen Coops bayilerine her zaman her konuda destek vermekte, dekordan tecrübeli elemana, satış politikasından, deneyimli mağaza işletmecilerine kadar her türlü destek ve teknik ekip imkânı sunmaktadır.

Hen coops ürün standartlaması yanında fiyat standartlaması da yapmaktadır. Bu hem satış için artı bir olanak sağlamakta hem de bayilerin sürekli merkez ile bütünlük içinde olmasına zemin hazırlamaktadır.

Türkiye genelinde birçok yerde faaliyet gösteren firmanın yeni projeleri arasında Dünya genelinde de mağaza zinciri oluşturmak ve bu lezzeti daha geniş alanlara yaymaktır. Hen Coops yurt dışından da franchise tekliflerini değerlendirmektedir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu