Bayilik ve Franchise

İnoksan Bayilik Veriyor

İnoksan yeni bayiler arıyor, inoksan bayilik, inoksan yeni bayilikler, endüstriyel mutfak üretimi, endüstriyel mutfak ürün satışı

Otel, restoran, cafe gibi işletmeler için çamaşırhaneden, servis hatlarma kadar ürün sunan endüstriyel mutfak üreticisi inoksan, yeni bayilikler verecek. Bayilik için özellikle Ankara’nın doğusu ve İstanbul hedefleniyor.

Endüstriyel mutfak üreticisi inoksan, yeni bayiler arıyor. İnoksan, otel, restoran, cafe gibi işletmeler için çamaşırhaneden, servis hatlarına kadar geniş ürün yelpazesi sunarken, gemi mutfağı ve medikal ürün gruplannı da bünyesinde üretiyor.

Türkiye’de ve dünyada önemli projelere ekipman sağlayan marka, üretiminin yüzde 35’ini ihraç ediyor. İhracat gerçekleştirdiği bölgeler arasında Batı Avaıpa, Balkanlar, Kafkasya, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bulunuyor. Aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinden ithalat gerçekleştiren inoksan 60’a yakın markanın temsilciliğini yürütüyor. Bugün, 37 bayilik ve 6 bölge müdürlüğü ile toplam 43 ayrı noktada satış yapan şirket, 80’nin üzerinde noktada da servis hizmeti veriyor.

FARKLI KRİTERLER

inoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, bayilik vererek büyümeye devam edeceklerini söylüyor. Bayilik için telli kriterleri olduğunu ifade eden Varlık, ‘Yıllık ciro, finansal güç, mağaza metrekaresi,, müşteri portföyü, kurumsal duruşu, bayi adayının o ildeki etkinliği gibi konularda farklı kriterlerimiz var” diyor.

Öncelikle mağaza, araç ve kalifiye eleman yatırımı yapılması gerekiyor. Ayrıca lansman çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve eğitimler gibi satışı ve markayı destekleyici tüm faaliyetler içinde bir bütçe aynlması isteniyor. Toplam yatınm miktarı bölgeye, rakiplerin gücüne ve potansiyel müşteri kitlesine göre değişiyor. Bu rakam İstanbul için 500 bin civarında iken Bingöl için 150 bin civarında olabiliyor.

YURTDIŞI BAYİLİĞİ

Özellikle Ankara’nın doğusuna önem verdiklerini ve bu bölgede hızla büyümeyi hedeflediklerini kaydeden Varlık, İstanbul’da da bayilik vereceklerini sözlerine ekliyor. Ortadoğu ve Rusya’da da bayilik konusunda planlan olduğunu belirten Varlık, şöyle devam ediyor:

“Ciro hedefi bayilerimizin bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Antalya için 250 bin civarında olan hedef, Giresun için ortalama 100-150 bin arasında değişiklik gösteriyor. Inoksan’m marka değeri, ileri üretim teknolojilerini kullanması ve yüksek kalite ürün üretiyor olması, bayiler için gerek ürün satışında gerekse kar marjında büyük avantaj sağlıyor. İnoksan’ın kurumsal kimliğini taşıyabilecek, kaliteli ürün satışı yapabilecek, müşterinin sesini dinleyen, güler yüzlü, şeffaf, iş birliğine yatkın çalışkan ve finansal yapısı kuvvetli bayiler arıyoruz.

İşin Aynası

Uygun yer: Ankara’nın doğusu ve İstanbul. Yurt dışında ise Ortadoğu ve Rusya.
İlk sermaye: Bölgeye göre değişiyor. İstanbul için 500 bin civarında iken Bingöl için 150 bin civarında olabiliyor. Ciro hedefi: Bölgeye göre değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: İnoksan’ın kurumsal kimliğini taşıyabilecek, kaliteli ürün satışı yapabilecek, müşterinin sesini dinleyen, güler yüzlü, şeffaf, işbirliğine yatkın çalışkan ve finansal yapısı kuvvetli bayiler aranıyor.
Başvuru için: inoksan@inoksan.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu