Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

İnternetten Satış Yapmak, Satış Ortaklığı

Hedefimiz internetten satış yapmak. Ürünlerimizi pazarlayabileceğimiz bir web sitemiz olmadığına göre, internetten satış için hazır platformları kullanacağız. Bu süreç içerisinde dikkat etmemiz gereken hususların üzerinden geçmeye başlarsak:

İnternetten satış için seçtiğimiz sitelerin tanınır olması çok önemli. Yüksek tanınırlık, çok ziyaretçi demek. Çok ziyaretçi, satış ortağı olduğunuz ürünün geniş bir yelpazeye ulaşması demek. Geniş bir yelpaze de, sizin daha çok ürün satmanız, dolayısıyla daha çok para kazanmanız demek.

Seçmiş olduğumuz platfromdan doğru hedef kitleye ulaşmak, bir diğer önemli husus. Yapacağımız satış faaliyetinin bir maliyeti olacak. Katlandığımız maliyetin mümkün olan en alt seviyede olması, doğru kitleye, doğru ürünü satmakla mümkün. Araba satın almak isteyen insanlara, saç kurutma makinası satmaya çalışmak, bizim için hem zaman kaybı olacak, hem de gereksiz maliyet yaratacaktır.

İnternetten Satış Yapmak
İnternetten Satış Yapmak

Geri dönüşlerin etkin bir biçimde takip edilebileceği bir sitenin kullanılması, hem satış etkinliğinin arttırlması, hem de maliyetlerin azaltılması bakımından oldukça önem arz ediyor. Ziyaretçilerin ürün ilgisi eğilimlerini analiz ederek, satış ortağı olduğumuz hangi ürünün bizim için uygun olduğunu anlamamız gerekiyor.

Neticede bizim hiç bir satıcı ile bir sözleşmemiz ya da bir bağımız yok. Sadece ürün sattıkça para kazanıyoruz. istediğimiz ürünü seçebiliriz. Hedefimiz minimum maliyetle, maksimum satış yapabileceğimiz ürünleri bulmak, bu ürünleri doğru adreslerde satarak para kazanmak.

Seçtiğiniz ürün veya ürünleri satarken, mutlaka satış ortaklığı ağından, ürün ile ilgili, kendinize ait bir link almanız gerekiyor. Hangi ağa üye olursanız olun, her ürüne ait, genellikle içinde kullanıcı adınızın geçtiği size özel bir link vardır. Asla unutmayın, bu linkin internetten satış yapmak için mutlaka edinilmesi gerekir. Çünkü bu adres sayesinde, satışların size ait olduğu anlaşılır. Bu linki kullanarak seçmiş olduğunuz platform içerisinde-satışı gerçekleştirdiğinizde ürün başına belirlenmiş komisyon tutarını kazanmış olursunuz.

İnternetten Satış Yapmak İçin Öneriler

İnternetten Para Kazanmak

E-ticarette yeni trendler ve iş modelleri

E-Ticaret Üzerine İş Fikri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. Ersağ Temizlik Ürünleri
  Siz de iyiki bu işi yapmışım diyenlerden olun…
  Ek bir gelire sahip olmak istiyorsanız ERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ilgili verilen bilgileri lütfen dikkatlice okuyunuz. Herşeyden önce ürünlerimiz TÜRK MALI olup, tamamen bitkisel ürünlerden üretilmektedir. İçlerinde fosfat ve herhangi bir kimyasal madde kesinlikle bulunmamaktadır.

  Kazancınızla ilgili olarak bir örnek verecek olursak ;

  100 TL’lik ürün aldınız. Kargo ücreti yok, 20 TL’likte bir hediye ürününüz olduğunu varsayalım. 100 TL’lik ürünü 139 TL’ye satıyorsunuz, 39 TL kâr bir de 20 TL’lik hediye ürünü sattığınızı varsayarsak, 59 TL kâr elde etmiş olursunuz. 100 TL’de 59 TL, tam tamına %59 kâr anlamına gelmekte. Ailenizde, komşularınızda, arkadaşlarınızda, çevrenizde 10 kişi bulsanız, 59*10 TL’den 590 TL para yapar. Sizce de kâr’lı bir iş değil mi?

  Evet arkadaşlar her 100 TL’de kargo ücreti yok, her 100 TL’lik alışverişlerinizde bir tane hediye ürününüz var. Satacağınız ürünler ev hanımlarının bakkal ve marketlerden aldığı temizlik ürünleridir. Ürünlerimizi kullanarak hem sağlık açısından bir sıkıntı yaşamayacak hem de paramınız TÜRKİYE sınırları içerisinde kalmasını sağlayacaksınız.

  Herşeyden önce şunu düşünmenizi rica ediyorum. Bu işi yapmaya karar verirseniz ve yapamazsanız kaybınız ne olacaktır? İlk üyelik aşamasında 100 TL’lik sipariş veriyorsunuz, en kötü senaryo ile bu ürünleri satamazsınız. Fakat yineliyorum, ürünler zaten evinizde kullandığınız ürünler..

  Unutmadan ilk aşamada yapacağınız her üye arkadaş için 10 TL kadar bir ücret alıyorsunuz. Daha sonra vereceğiniz siparişler ile hem puan kazanıyor hemde iskonto oranınızı artırıyorsunuz. Şöyle örnek vereyim; İlk üyeliğinizde ürünleri zaten %25 ucuz alacaksınız. Yapacağınız satışlarda %25 üzerinde % olarak ne kadar indirim alacağınızı belirler. İlk üye olan bir kişi 100 TL satışı olan ürünü %25 ve üzerinden %10 indirimli alır. Yani 100 TL’lik bir ürün 72 TL ye gelir. Bu indirim oranınızı %33′e kadar çıkarma şansı tamamen sizin elinizde. Üyeleriniz yapacağı satışlardan da prim ve puan kazanır, indirim oranınızı yükseltebilirsiniz.

  Sizde bu kâr’lı işte çalışmak, tamamen TÜRK MALI ve tamamen BİTKİSEL ürünlerimizden satış yapmak ve de para kazanmak istiyorsanız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu