Turizm ve Tatil

İş Dünyası Tatil İçin Gloria Hotels & Resorts’u Tercih Ediyor

Gloria Hotels & Resorts tüm dünyadan seçkin konuklarını, denize sıfır konumdaki 3 3 özel tesisinde, “zarafet, kalite ve kişiye özel hizmet” anlayışı ile misafir ediyor.


2.256 dönüm arazi içinde, yeşille mavinin uyum içerisinde, 3 farklı konseptte otelle benzersiz bir deneyim fırsatı sunan Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Serenity Resort’te, misafirlerin düşledikleri unutulmaz tatili yaşamaları için her şey en ince ayrıntısına kadar özenle ve en üst kalitede düşünülerek sunuluyor.

Türkiye’nin en geniş, Avrupa’nın ikinci en büyük golf kulübü olan 3.200 metrekarelik bir alana yayılmış Gloria Golf Club, bir yandan dünyaca ünlü golf turnuvalarına ev sahipliği yaparken, bir yandan da tatil ve sporu iç içe yaşamak isteyen her yaştan profesyonel ve amatör golfçüye mükemmeli yaşatıyor.

Akdeniz Rivierası’nın toplamda 45-delikliğe iki 18-delikli şampiyona sahası “Old Course” ve “New Cour-se” ve bir 9-delikli akademik saha “Verde Course”golf sahalarına sahip olan Gloria Golf Club, ünlü golf sahası mimarı Michel Gayon tarafından dizayn edildi.

Gloria Hotels & Resorts Tanıtım Video

Gloria Golf Club, dünyaca ünlü golf organizasyonları olan Turkish Airlines European Challange Tour, World Amateur Ladies Team Cham-pionship, PGAs of Europe International Team Championship, European Challange Tour-Turkish Airlines Challange MVK Turkish Amateur Open Championship gibi Golf turnuvalarına ev sahipliği yaptı.

Yine Türkiye’de amacına uygun olarak inşa edilmiş en büyük eğitim tesisi de Gloria Golf Akademisi ve range alanı, Golf Club’te yer alıyor. İster amatör, ister antrenman yapmak isteyen bir profesyonel, Gloria Golf Akademisi’nde her imkanı bulabiliyor.

PGA ve TPGA sertifikalı profesyonel eğitmenlerce bireysel veya grup eğitimleri verilen kulüpte, Nike, Taylor Made ve Titleist golf sopalan kullanılıyor olup, kapalı mekan akademisinde ise Fliglıtscope ve SAMM putt lab teknolojisi kullanılıyor. Beş putting green, altı bunker green, yedi chipping ve pitehing green, bir wedge antrenman alanı, 48 üstü kapalı atış alanı ve 50 çim (tee) atış alanları tesiste misafirlere hizmet veriyor.

Aynı arazi içinde birbirlerine bağlantılı olarak konumlandırılmış 3 otel ve Golf Club’a ilave olarak, bu otellere 5 km uzaklıkta ise Türkiye’nin ilk spor oteli, Gloria Sports Arena yer alıyor.

İlkleri yaşatmayı bir gelenek haline getiren Gloria Hotels & Resorts, ulusal ve uluslararası elit sporcu ve takımları ağırladığı, bünyesinde FİMS (Uluslararası Spor Hekimleri Federasyonu) onaylı, medikal, rehabilitasyon ve spor performans arttırma hizmetlerinin sunulduğu Sporcu Sağlığı ve Performansı merkezi de yer alan Türkiye’nin tartışmasız tek, Avrupa’nın da ilk 3’ü içinde gösterilen Gloria Sports Arena’da, konusunda uzman personeli ile 50’den fazla farklı spor branşında antrenman yapma imkânı sunuyor.

2015 yılında hizmete giren tesis, bireysel sporcuların, takım ve grupların ağırlanabileceği 105.000 m2 (10,5 hektar alan) üzerine, spor alanındaki en son teknolojiyle donatılmıştır. Uluslararası yüzme gruplarına, yerli yabancı futbol takımlarına, atletizm, basketbol ve voleybol takımlarına ev sahipliği yapmış olan tesiste, yaz sezonunda Çocuk kapları da düzenlenmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu