Anasayfa / Şirket Haberleri / Kararlı Kadınlar Sanat Halı ile Değişime Hazır

Kararlı Kadınlar Sanat Halı ile Değişime Hazır

Kararlı Kadınlar Sanat Halı ile Değişime Hazır

Sanat Halı, yaşamın her alanında aktif bir rol oynayan kadınları, özel olarak hazırladığı “kararlikadinlar.com” web sitesinde bir araya getiriyor. Günümüzde iş, kariyer, ev, çocuk, özel ve sosyal konular başta olmak üzere, pek çok önemli konuya kadınlar karar veriyor.

Karabağ 6427 k

Aldıkları kararlarla dünyamızı şekillendiren, hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz kadınların önerileri ve istekleri doğrultusunda, onların duygularını ve düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilecekleri “kararlikadinlar” web sitesi aynı zamanda sürprizlerle dolu bir site olarak hayata geçiyor.Birbirinden farklı desenlere sahip koleksiyonları ile tüm kararlı kadınların evinde değişim başlatan Sanat Halı, 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’ne kadar Facebook’taki Kararlı Kadınlar sayfası üzerinden, “kararlikadinlar” web sitesinde neler olması gerektiği konusunda önerilerini yazan ve önerisi en çok beğenilen 20 kadına yepyeni bir Sanat Halı hediye ediyor.

Modern çizgisi, geniş renk ve ürün yelpazesine sahip Sanat Halı’dan yepyeni bir halı kazanacak 20 kararlı kadından biri siz olabilir, baharın gelişi ile birlikte başlayan değişim rüzgarına siz de katılabilirsiniz.

sanathali.com

www.facebook.com/kararlikadinlar

kararlikadinlar.com

Sanat Halı Hakkında

Türkiye ihracat şampiyonları arasında yer alan Kartal Tekstil’in halı sektörüne kazandırdığı Sanat Halı, “Halıya İşlenen Sanat” sloganı ve özgün tasarımlarıyla sektördeki yerini almıştır.

Sanat Halı, ileri teknolojiye sahip üretim tesisleri, AR-GE çalışmaları, yepyeni çizgisi, fark oluşturan yenilikçi ve özgün tasarımlardan oluşan koleksiyonlarıyla sektörde her zaman tercih edilen marka olma hedefi ile yoluna devam etmektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir