Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Kemal Tanca Mağazası Açmak

Kemal Tanca Mağazası Açmak

KEMAL TANCA
Yurtdışına da açılıyor

Kemal Tanca, ilk mağazasını 1950 yılında İstanbul Beyazıt’ta açmış. Bugünse Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir (Edremit), Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İsparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla (Bodrum), Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon’da 91 mağazaya ulaşmış durumda.Kemal Tanca’nın, Tanca Plus adıyla 4 mağazası daha var. Yurtdışında ise henüz yok. Ancak yakında olacak gibi görünüyor. Yurtdışında da franchise talepleri aldıklarını söyleyen Kemal Tanca Genel Müdürü Akın Altuğ, “Bu talepleri değerlendirip kısa sürede hayata geçirmeyi düşünüyoruz” diyor.

Kemal Tanca mağazası açmak için en az 150 metrekarelik mekan gerekiyor. Yeni açılacak mağazalar için caddeler yerine AVM’lere öncelik verilecek. Mağazalarda Kemal Tanca’nın yanı sıra Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans, Just Cavalli, Ferre Milano, Fornarina, Guess gibi dünyaca tanınmış markaların da ürünleri bulunuyor. Kadın erkek ayakkabılarının yanı sıra çanta, kemer, cüzdan, deri mont, ayakkabı bakım ürünleri de satılıyor.

Telefon: 0212 253 40 00
E-posta: musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir