Turizm Sektöründen Haberler

Kemer Otelleri, Kemer Resimleri, Kemer Tatil Bölgesi

Kemer tatil bölgesi Antalya’ya 40-45 km. mesafede yer alan, ve Akdeniz kıyısı tatil yerleri içerisinde hem doğal güzellikleri hem de doğası ile göze çarpan bir tatil yeri. Kemer otelleri, oldukça uzun sahil şeridi, deniz, güneş ve kumun en güzeli ile tatil fırsatını Kemer’de geçirmek isteyenlere güzel bir tatil vadediyor. Kemer tatil yapmak isteyenler için hem lüks hem de daha hesaplı alternatifleri sunarak uygun bir tatil alternatifi oluşturuyor. Tekne ile deniz turları yapma ya da Toros’lara uzanan yürüyüş parkurlarına katılarak gezme imkanlarıyla diğer bazı tatil beldeleri ile arasında fark oluşturuyor Kemer. Sualtı sporları ile ilgilenenler için de Kemer pek çok doğal güzellik sunuyor. Pek çok dalış meraklısı her sene Kemer’e gidiyor ve bu sporun tadını orada çıkarıyorlar. Gece hayatı mı? E gündüzleri bu kadar güzel geçirten bir kent gecenizi ziyan edecek değil ya…

Kemer tatil cennetinde ilginizi çekebilecek başlıca eserler ya da bölgeler şunlardır: Phaselis, Olimpos, Chimera (Yanartaş), Tekirova, Beldibi, Peynirdeliği ve Sırtlanini Mağaraları, Idyros Antik Kenti, Adrasan, (Çavuşköyü).

kemer
Kemer

Kemer Otelleri

 • Kemer Resort
  Kemer otelleri içerisinde Akdeniz turkuazıyla Toros Dağları’nı, doğanın yemyeşil tonlarıyla gün batımının cezbedici kızıl rengi buluşturan Kemer Resort Hotel.
 • Le Jardin Resort Otel
  Kemer’in Kiriş Beldesinde, Akdeniz’in muhteşem kumsalının Olympos Dağlarının yeşili ile buluştuğu doğal güzellikler içinde, deniz ve kumsalın kucaklaştığı doğa cenneti bir mekanda yer alan otel.
 • Club Salima Tatil Köyü
  Beldibi sahil şeridinde otel.
 • Grand Haber Otel
  Kemer otel keyfi için sağlıklı ve eğlenceli bir tatil için gerekli pek çok etkinliğin gerçekleştirilmesi olanağı sunan bir tatil oteli.
 • Royal Resort Hotel
  Göynük’te bulunan Royal Resort Hotel, ticaret ve kültürün en eski kentlerinden olan Kemer ve Antalya arasında eşsiz bir yerde konumlanmıştır.
 • Sailors Beach Club
  Kiriş mevkiinde yaz kış hizmet veren, Kemer otelleri arasında denize sıfır 1. sınıf kulüp.
 • Kiriş Alinda Beach Otel
  Kemer’in dünya çapında üne sahip plajları ve Akdeniz’in özgün turkuaz denizinin iç içe geçtiği Kiriş Koyu’nda denize sıfır otel.
 • Green Wood Resort
  Sunduğu olanaklarla yılın yorgunluğunu atabilmenize fırsat sağlayabilecek, size Kemer otel keyfi yaşatacak bir tatil mekanı.
 • Canada Hotel
  Turizm cenneti ülkemizin ayrı bir cennet köşesinde, antik ve doğal güzelliklerin mucizelerle buluştuğu Çıralı’da, büyüleyici bir atmosferde içten konukseverliğin yaşanabileceği bir ortam.
 • Türkiz Otel
  5 yıldızlı süper lüks otel. Denizden gelen sağlık olanaklarının değerlendirilebileceği bir mekan.

kemerdeniz kemerdenizi kemer gemi otel kemerhavuz kemerotel kemeroteli

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu