Bayilik ve Franchise

Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Chips Funny

Kendi İşimi Kurmak İstiyorum, iş kurmak istiyorum, franchise bedeli almayan firmalar, ne iş kurabilirim, yaz işleri, maliyetsiz iş kurmak, az maliyetli iş kurmak, düşük maliyetli iş kurmak

BAŞKALARINA KAZANDIRMAKTAN SIKILMADINIZ MI ..?

SANIRIM ARTIK KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMA ZAMANI GELDİ..!!!

Chips Funny ve by patato markalarımız tescillidir. 749 tl ‘ye kendi işinize sahip olun Franchise bedeli almadan kendi işinizin sahibi yapan ilk ve tek kuruluş… 1’e 10 Kazanmak artık elinizde Bizden size yapmış olduğunuz yatırımınızın geri dönüşüp Çok para kazanma garantisi..

Şirketimizin temel prensibi kazandırmaktır. Doğru kişi , Doğru yer , Doğru zamanda, olun ve çok kazanın Çubukta patates işinde YARIŞIN GERİSİNDE KALMAYIN Maliyetiniz sadece( 1 adet ) patates Maliyeti küçük kazancı büyük Ürünlerimiz ile sizde geç kalmadan köşenizi kapın! Çünkü Bahar geldiğinde çok geç olabilir.

ŞOK KAMPANYA KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI

Stantlarımızda büyük damping anahtar teslim stantlarımız Kullanılan Malzemenin ölçülerine , kalitesine ve üzerine eklenen ilave iş olanaklarına göre 749 tl den 9900 tl ye kadar ücretlendirilir.

AYRICA İSTEYENLERE İLAVE OLARAK Bardakta Mısır, hotdog , makarna , mantı, fresh sıkma meyva suyu Kızarmış dondurma KONSEPLERİDE AYNI VEYA İLAVE STAND ÜZERİNE EKLENEBİLMEKTEDİR.

Çubukta patates Patates kesme makinesi ile Taze ve organik patateslerden oluşur, anında cips olarak hazırlanır , orijinal Meksika baharat seçenekleri ile tatlandırılır yağ emmeyen bambu çubuklarıyla sunulan organik ve sağlıklı patates cipsini çubukta denediniz mi?

Türkiye de yeni ve ilk olan bir çalışma.. Şu an Ulaşılan nokta Türkiye’de 211 bayii hedef 500 bayii… ayrıca Yavru vatan Kıbrıs, Özümüz Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Suriye, Irak, İran, Fransa ve Meksika Sizleri de bekleriz !!!

7/24 telefonlarınıza cevap vermek için hizmetindeyiz
www.chipsfunny.com
chipsfunny@chipsfunny.com
0 232 441 55 22
0 533 414 77 99

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu