Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Kendi Markanız Kahve Bayilik

Kendi Markanız Kahve BayilikFirma İsmi : Kendi Markanız Kahve Bayilik
Bayilik Kategorisi : cafe bayilik
Kuruluş Yılı : 2001
Şube Sayısı : 4
Firma Tanıtım : Herhangi bir markaya bağlı kalmadan kendi markanızı kurun:

Kendi Markanız , olarak verdiğimiz Know-how (bilgi, tecrübe ve deneyim) paylaşımları sonucunda oluşturulacak consept ‘te ,tamamen sizin , bütçenize, hedeflerinize ,paralel bir oluşum öngörmekteyiz. Ayrıca ciro dan herhangi bir bedel royalty fee talep etmemekteyiz.

Kendi Markaniz Kahve Bayilik

A-HALİHAZIRDA MARKANIZ VAR İSE ;

1-Marka adı ile ilgili teknik takibin yapılması
2-Mevcut consept ile verilen hizmetin işlerliğinin, görsel ve pratiksel değerlendirilmesinin konuşlanılan lokasyonun demografik yapısının incelenip ihtiyaç halinde yeni sistem oluşturulması.
3-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
4-Franchise’leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.Franchise sözleşmesinin hazırlanması.
5-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının ,en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması ve gerçekleştirilmesi.
6-İnternet ortamında (google-facebook-bayilik siteleri vs) reklamın yapılması.Son derece ekonomik olarak google adwords reklamının çıkartılması
7-Personel eğitimi.
B-MEVCUT BİR MARKANIZ YOK İSE ;

1-Sektorel bazda destek.(Sektor seçimi ,fizibiliteleri ,demografik yapı çalışmalarını kapsayacak şekilde.)
2-Marka isim bulunması ve TPE desteği
3-Conseptin kurulması,Mağaza ‘daki tüm detayların A’dan Z’ye 3d max görsel çizimi ve teknik şartnamelerinin hazırlanması.
4-Web sitesinin oluşturulması
5-Oluşumun reklam boyutunun en ekonomik şekilde ayarlanması(google-bayilik portallerı vs.)
6-Menü oluşturulması-Menu ‘deki ürünleri kapsayan bütün satın almaların ekonomik olarak bağlantılarının yapılması,bu ürünlerin eğitiminin sağlanması.
7-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
8-Franchise’leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.
9-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması.

Dekorasyon –İnşaat;
Fastfood-Cafe-Restaurant tadilat,dekorasyon anahtar teslim inşaat çalışmalarımız ile ‘de sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : oguzkan erman
Telefon : 05331386142
Web Sitesi : kendimarkaniz.net
E-posta Adresi : info@kendimarkaniz.net
Adres : İzmir

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. bizden talep edilen nedir..?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir