Kahve Kafe Bayilikleri

Kendi Markanız Kahve Bayilik

Firma İsmi : Kendi Markanız Kahve Bayilik
Bayilik Kategorisi : cafe bayilik
Kuruluş Yılı : 2001
Şube Sayısı : 4
Firma Tanıtım : Herhangi bir markaya bağlı kalmadan kendi markanızı kurun:

Kendi Markanız , olarak verdiğimiz Know-how (bilgi, tecrübe ve deneyim) paylaşımları sonucunda oluşturulacak consept ‘te ,tamamen sizin , bütçenize, hedeflerinize ,paralel bir oluşum öngörmekteyiz. Ayrıca ciro dan herhangi bir bedel royalty fee talep etmemekteyiz.

Kendi Markaniz Kahve Bayilik

A-HALİHAZIRDA MARKANIZ VAR İSE ;

1-Marka adı ile ilgili teknik takibin yapılması
2-Mevcut consept ile verilen hizmetin işlerliğinin, görsel ve pratiksel değerlendirilmesinin konuşlanılan lokasyonun demografik yapısının incelenip ihtiyaç halinde yeni sistem oluşturulması.
3-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
4-Franchise’leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.Franchise sözleşmesinin hazırlanması.
5-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının ,en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması ve gerçekleştirilmesi.
6-İnternet ortamında (google-facebook-bayilik siteleri vs) reklamın yapılması.Son derece ekonomik olarak google adwords reklamının çıkartılması
7-Personel eğitimi.

B-MEVCUT BİR MARKANIZ YOK İSE ;

1-Sektorel bazda destek.(Sektor seçimi ,fizibiliteleri ,demografik yapı çalışmalarını kapsayacak şekilde.)
2-Marka isim bulunması ve TPE desteği
3-Conseptin kurulması,Mağaza ‘daki tüm detayların A’dan Z’ye 3d max görsel çizimi ve teknik şartnamelerinin hazırlanması.
4-Web sitesinin oluşturulması
5-Oluşumun reklam boyutunun en ekonomik şekilde ayarlanması(google-bayilik portallerı vs.)
6-Menü oluşturulması-Menu ‘deki ürünleri kapsayan bütün satın almaların ekonomik olarak bağlantılarının yapılması,bu ürünlerin eğitiminin sağlanması.
7-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
8-Franchise’leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.
9-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması.

Dekorasyon –İnşaat;
Fastfood-Cafe-Restaurant tadilat,dekorasyon anahtar teslim inşaat çalışmalarımız ile ‘de sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : oguzkan erman
Telefon : 05331386142
Web Sitesi : kendimarkaniz.net
E-posta Adresi : info@kendimarkaniz.net
Adres : İzmir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu