Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Kifidis Mağazaları Franchise Veriyor

Kifidis Mağazaları Franchise VeriyorKifidis Bayilik, kifidis franchising, kifidis franchise, kifidis ayakkabı mağazası açmak

Mağaza konseptini değiştirdi

Kifidis’in halen 4’ü franchise olmak üzere 30 mağazası var. Bu mağazalar İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Balıkesir ve Bodrum’da bulunuyor. Kifidis ürünleri aynı zamanda 2 bine yakın noktada satışa sunuluyor.
Kifidis Yönetim Kurulu Başkanı Laki Vailiadis, “Bu yıl da yeni mağazalar açmayı planlıyoruz. Bunun için önceliği Denizli, Kayseri, Samsun, Trabzon, Mersin ve Malatya’dan gelecek franchise taleplerine vereceğiz” diyor.

Kifidis mağazalarının en az 150 metrekare alana sahip olması gerekiyor. Dekorasyona ve mağazalarla ilgili diğer konulara karşılıklı görüşmelerden sonra karar veriliyor. Kifidis, birkaç ay önce mağaza konseptini değiştirdi. İstanbul Beyolu’ndaki mağaza örnek alınarak dekorasyon baştan sona yenilenip ürün çeşidi artırıldı. Artık Kifidis mağazalarında kadın erkek ayakkabılarının yanı sıra çanta, şemsiye gibi başka ürünler de satışa sunuluyor. Ayrıca, yine mağaza bünyesinde müşterilere hizmet verecek bir de kafe açıldı. Franchise sistemiyle açılacak mağazalar da bu şekilde olacak.

Telefon: 0212 296 83 03
E-posta: kifidis@kifidis.com.tr

  Belçikalı Çanta Markası Kipling, Türkiye’de Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir