Bayilik ve Franchise

Kifidis Mağazaları Franchise Veriyor

Kifidis Bayilik, kifidis franchising, kifidis franchise, kifidis ayakkabı mağazası açmak

Mağaza konseptini değiştirdi

Kifidis’in halen 4’ü franchise olmak üzere 30 mağazası var. Bu mağazalar İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Balıkesir ve Bodrum’da bulunuyor. Kifidis ürünleri aynı zamanda 2 bine yakın noktada satışa sunuluyor.

Kifidis Yönetim Kurulu Başkanı Laki Vailiadis, “Bu yıl da yeni mağazalar açmayı planlıyoruz. Bunun için önceliği Denizli, Kayseri, Samsun, Trabzon, Mersin ve Malatya’dan gelecek franchise taleplerine vereceğiz” diyor.

Kifidis mağazalarının en az 150 metrekare alana sahip olması gerekiyor. Dekorasyona ve mağazalarla ilgili diğer konulara karşılıklı görüşmelerden sonra karar veriliyor. Kifidis, birkaç ay önce mağaza konseptini değiştirdi. İstanbul Beyolu’ndaki mağaza örnek alınarak dekorasyon baştan sona yenilenip ürün çeşidi artırıldı. Artık Kifidis mağazalarında kadın erkek ayakkabılarının yanı sıra çanta, şemsiye gibi başka ürünler de satışa sunuluyor. Ayrıca, yine mağaza bünyesinde müşterilere hizmet verecek bir de kafe açıldı. Franchise sistemiyle açılacak mağazalar da bu şekilde olacak.

Telefon: 0212 296 83 03
E-posta: kifidis@kifidis.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu