Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Kipling Çanta Bayilik Veriyor

Kipling Çanta Bayilik VeriyorKILPLING
PERSONEL EĞİTİMİ DE VERİYOR

Kipling, bir çanta markası. Menşei Fransız. Kipling deyince akla rengarenk maskot maymunlar geliyor, dünyada collector’s item olan Kipling maymunlarının tutkunları arasında 425 adet Kipling maymununa sahip olanlar var. 55 ülkede satılıyor. Her Kipling çantasına yine dünyanın herhangi bir yerinde çalışan bir Kipling çalışanının ismi veriliyor. dakikada 23 Kipling çantası satıldığı belirtiliyor. Marka, 2009 yılından beri Türkiye’de ve markayı Türkiye’ye MEB Deri getiriyor. Altı tane mağazayla faaliyet gösteren Kipling için franchise verdiklerini belirten MEB Deri genel müdürü Vedat Menda, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi ana illeri hedeflerini açıklıyor. Menda, şöyle devam ediyor: “İstanbul’da da verebiliriz. Mağazaların ana arterlerde ya da iyi iş yapan AVM’lerde olması lazım. 40-60 metrekare arasında mağaza tercih ediyoruz”
Dekorasyondan,personel eğimine birçok alanda franchisee‘ye destek verdiklerini söyleyen Menda, “Ortalama bir mağaza 100 bin TL’ye mal oluyor. Bazı masrafların da paylaşımı söz konusu olabiliyor” diyor.

  Rosa impex bayilik veriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir