Bayilik ve Franchise

Kişiye Özel Halı Bayilik Veriyor

Firma Tanıtım : Kaliteye ve müşteri ilişkilerine önem veren firmamız kişiye özel halı çeşitleri ile müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda yer ve duvar halıları imal etmektedir.

Şirketimiz 2005 yılında Keyvan Elektronik Ltd.Şti. olarak kurulmuştur. 2005 yılından bu yana Gaziantep ilimizde faaliyetlerini hızla sürdüren şirketimiz; fotoğraf makineleri, flaş yan ürünleri, web tasarım, e-ticaret, bilişim hizmetleri, kupa baskıları, kişiye özel halı dokumaları ve ek hizmetler dalında faaliyetlerini sürdürmüştür.

2010 yılında yeni girişimciliğimiz ile birlikte Yöresel Sipariş – Hakan SARIGÖZ İşletmesi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Farklı amaçlar ve farklı ürünleri müşterilerine ulaştırmayı amaç adinen firmamız bu konuda yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Kısa zaman içerisinde kazandığımız bir çok müşteri ve iş yaptığımız kurumsal firmalar ile daha da büyüyerek; özellikle Güneydoğu ve Doğu illerimizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla bir çok girişimlerimiz mevcut/olacaktır. İlk adımımız olan www.yoreselsiparis.com e-ticaret sitemiz ile yörelerimizde üretilen yöresel ürünlerin alıcılara ulaştırılması amaçlanmış ve amacımızda başarıyla ilerleme kat edilmiştir. Ayrıca halı dokuma işlerimizde ise makine parkurumuzun yanında diğer üreticiler ve tedarikçiler ile ortak bir çalışma yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amaçlanmıştır. Müşteri potansiyelimizi her geçen gün arttırarak bir çok dost kazanılmıştır. Ayrıca hizmet ve iş ortaklığı yaptığımız kurumsal firmalar ile de sürekli bilgi alışverişi yapılarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartılması amaçlanmıştır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bu konudaki çalışmalarını sürdürmekte ve en iyi hizmeti verebilmek için ArGe çalışmalarına devam etmektedir.

Hakan SARIGÖZ
Kurucu ve Yönetici

Firma İsmi : Kişiye Özel Halı
Bayilik Kategorisi : Halı- Hediyelik Eşya
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 1
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 500 TL – %30 – %90

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hakan SARIGÖZ
Telefon : 0 552 207 04 66
E-posta : info@kisiyeozelhali.com
Adres : Suburcu Cd. Şehir İş Hanı No:36 Şahinbey / GAZİANTEP

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu