Pizza Bayilikleri

Kono Pizza Franchise Veriyor

Firma İsmi : KONO PIZZA CAFE
Bayilik Kategorisi : Franchise ve Distribütörlük
Kuruluş Yılı :  2004
Şube Sayısı :  130

Firma Tanıtım :  Kono Pizza 2004 yılında Italya da ödüllü Master şef aşçı Etoile institu aşçılık okulunun kurucusu Boscolo tarafından kurulmuştur.Önce Italya da sonra 22 yi aşkın ülkede çok başarılı bir büyüme yakalayan Kono Pizza; Türkiye de bölge ve il bazında Distribütörlükler ve Bayilikler vererek büyümek istiyor.Tek kişilik külah şeklindeki pizza ve tatlıları,lezzetinin yanında çok dikkat çekmektedir.
Yürürken bile rahatça yenebilen pizzalar özellikle gençler arasında, tatlıları ise her yaşta ilgi görmektedir.

kono pizza

Kono pizza cafe formati ek urunlerle birlikte harika ve kar marjı yüksek bir konsepttir.Ayrıca Kono Pizza şubeleri,Kiosk,Corner seçenekleri mevcut.

Bayilik Şartları : İşletmeci olarak ideal adayımız; girişimci, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, yatırımcı ve işletmeci olabilmek için gerekli mali kaynaklara sahip kişilerdir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Eğitim,lokasyon seçimi,Reklam ve Tanıtım,Denetim ve işbirliği.

kono pizza dondurma

UYGUN YER: Kono Pizza üç çeşit lokasyonda bayilik veriyor. Bunlardan ilki alışveriş merkezleri; minimum 40 metrekare dükkân,minimum 8 m2 kiosk, üçüncü lokasyon olan ana caddelerde ise yine minimum 60 metrekare dükkanlar, teras veya bahçe aranıyor.

YATIRIM MALİYETİ: Franchising giriş bedeli 2015 yılı için 10 bin Euro olan Kono pizza da yatırım maliyeti ise metrekare,işletme tipi ve fiziki durumuna göre 30 bin Euro ile 100 bin Euro arasında değişmektedir.Ancak daha büyük projeleri de mevcuttur.Gerçek fiyatlandırma Kono Pizza  mimari ekibinin tespitlerinden sonra belirlenmektedir.

Distribütörlük hedefleyen girişimciler il yada bölge bazında hem karlı bir yatırım hemde bayilik vererek ekstra kazanç sağlamaktadır.Distribütörlük yatırım bedeli  illere göre farlılık göstermekte ve 100 bin Euro’dan başlamaktadır.Bölge bazında ise 300 bin Euro’dan başlamaktadır.Distribütörlere  Kono pizza tarafından sınırları belirlenerek lisans belgeleri verilmektedir.

CİRO HEDEFİ: Metrekare, lokasyon, kira kriterlerine bağlı olarak aylık 30 bin TL ile 140 bin TL arasında değişiyor.
KÂR MARJI: %25-40

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  ilker Zan
Telefon :  0546 4205191
Web Sitesi : http://www.konopizzaturkiye.com/franchise/
E-posta Adresi :  info@konopizzaturkiye.com
Adres :    Kono pizza Türkiye temsilciliği : Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.EGS Business Park B2 Blok No:12/1   Bakırköy/İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu